Isprika

Autor Varaždinac, Lipanj 13, 2009, 23:19:07

Varaždinac

Evo ispričavam se kaj sam bil malo glup! Jedino zakaj neću pisat o busevima je to da ako nekaj krivo napišem onda da me svi prozivaju itd. Nisam neki stručnjak ko vi! Obećajem da ćete sutra dobiti slike s vž kolodvora! Uvažite moju ispriku! Hvala

lp

Tlimfocit

gle nemoj se ljutit al ja ću ti pokušat dat savjet....
nema veze jeli neko stručnjak ili ne i jeli glup ili ne....moj ti je savjet uključi se malo u rad foruma al potiho malo promatraj kako šta funkcionira i slično a nemoj odma sve pokušavat promijenit.... i ja san tu puno kraće od ove starije ekipe i mislin da ne znan o busevima ni mali dio koliko oni znaju....
ako stvarno voliš buseve ka mi ode onda se drži tema o busevima...ne trebaš otvarat stalno nove teme i ispričavat se i prepirat se i slično....
nadam se da se ne ljutiš jer mi nije namjera te uvridit ni išta slično nego ti samo dat neki koristan savjet....
ako misliš da ima išta koristno u mom savjetu onda to zadrži a šta smatraš nekorisnim odbaci....
pozdrav

St!pe

Samo da kažen iz vlastitog iskustva.1 godinu san samo promatra i svaki dan čita.2.godinu san se registrira i počea sudjelovat.Tek eo u trećoj godini san pravi i mogu reć da se kužin u autobuse.Ima tu ljudi od kojih i dan danas učim jer ima tu još masu stvari za naučit i nikad nemožeš reć da znaš sve. ;)
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Varaždinac

skužil sam neke stvari tak da budem se nekih osnovnih kodeksa pridržaval. možda krenem tvojim putem stipe!  ;)

elvis

Citat: St!pe  u Lipanj 15, 2009, 23:57:56
Samo da kažen iz vlastitog iskustva.1 godinu san samo promatra i svaki dan čita.2.godinu san se registrira i počea sudjelovat.Tek eo u trećoj godini san pravi i mogu reć da se kužin u autobuse.Ima tu ljudi od kojih i dan danas učim jer ima tu još masu stvari za naučit i nikad nemožeš reć da znaš sve. ;)

Stipe ti i ja kao da smo sjedili zajedno za racunarom i dogovarali se sta cemo i kako :D ;)

Varaždinac

Niš ljudi tema ide pod lock. Plodove rada mojeg možete očekivati tokom drugog tjedna!