Nabavke novih autobusa

Autor nukleusri, Siječanj 02, 2008, 12:21:13

NP-549

Nije problem što imamo skoro 50 punoljetnih autobusa nego to što oni i dalje jako puno voze svaki dan dok novija kola prelaze male kilometraže.   Ona serija  724-727 + 116  ima smješno malu kilometražu s obzirom da su prešli 3 godine.  Urbanwayi  812-816  sa godinu i pol su jedva na oko 100 tisuća,  zglobni pak na 70-ak.  Po meni bi nove autobuse trebalo "ubijat" dok su pod garancijom i onda s godinama im lagano smanjivat dnevnu kilometražu.

smogovci.bbb2

Možda su novi autobusi ugovorom o leasingu limitirani godišnjom kilometražom (kakti povoljniji leasing ako je ugovorena manja kilometraža)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

NP-549

Naši busevi nisu na leasing nego klasični kredit

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

MAN truck bus

Citat: 421  u Travanj 20, 2017, 17:00:22
Valjda bude neko poslikal vozački prostor od poda do stropa sa svim novotarijama ugrađenim u  bus123.
I ekran za stražnju kameru također!
Nemojte zaboravit. ;D byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

kico101

Gledam malo ove monotrale i garažne brojeve po boku, pa mi nije jasno zašto su seriju 730-739 lijepili ispred, a ove ponovo iza srednje osovine. Mislim, nebitno, ali me baš interesira.
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

545

#1236
Najljepši i najbolji autobusi.
MAN je ipak MAN, (uz MB) . Sve ostalo su nešto drugo.. (ne smijem reć..)
Lavčine samo naprijed 💪💪💪💪

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

podgora

#1237
Manovi su ok samo me zanima zasto u njima nisu komande table kao u obicnim lionima

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

lussin

Table su kakve naručiš, Autotrolej je naručio drukčiju

MAN truck bus

Citat: podgora  u Travanj 24, 2017, 19:46:34
Manovi su ok samo me zanima zasto u njima nisu komande table kao u obicnim lionima

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Možda MANova tabla ne ispunjava natječaj koji mora imat. Pod to mislim kao funkcionalnost, opcije izbornika Itd. byeg
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

Tražena je VDO tabla - dobivena je VDO tabla. Lijepo vam je AH Bus rekao da se može birat tabla, prednja maska, tip stolica,... Što su tražili, to su dobili.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

421

Citat: Dreamwalker  u Travanj 24, 2017, 20:29:12
Tražena je VDO tabla - dobivena je VDO tabla. Lijepo vam je AH Bus rekao da se može birat tabla, prednja maska, tip stolica,... Što su tražili, to su dobili.
nnee VDO
  VDV
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

leonardo123

#1242
 

Izvor: YouTube kanal Kanal Ri!  yahoo

sniff


Paško

Tako se pravilno i izgovara. :D
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!