Papalina, Sarajevo

Autor elvis, Kolovoz 04, 2009, 00:44:47

elvis

Papalina d.o.o.
Marka Marulića 9, Sarajevo
tel: +387 33 717 310

www.papalina-sarajevo.com

elvis

Autor slike kao sto se vidi Stari Djed Aljo,izvor: www.autobusi.blogspot.com


mb0404

Evo Papaline ispred Americkog kulturnog centra u Doboju ;D

elvis

Sinoc sam uslikao MB 0814 koji je prepravljen od teretnog,ima 19+1 sjedista,vrata na elektro-pogon,zatim klima,sprovedeni radijatori na bokovima,TV,video,frizider





Vec je bio sumrak kad sam slikao tako da slike nisu bas najbolje

mb0404

#4
XXX ovo prepravljeno u pravi bus,svaka cast..nzm samo kakva je unutra izolacija posto sam imao priliku da se vozim u svim starijim MB minibusevima i kombijima zuji u njima ko u loncu ;D

elvis

Izolaciju i nema nikakvu posebnu nijedan,ni teretni ni putnicki,ima samo obicni poklopac koji dijeli motor od ljudskog uha i oka

kilometar

Firma Papalina mi djeluje baš onako "samozatajno".Reklamiraju se po vodećim BH dnevnim listovima sa dosta agresivnom markentiškom kampanjom.Čini mi se da voze samo za Skandinaviju,a u zadnje vrijeme sam samo viđao njihovu Skaniju.Nije valjda da šalju samo Skaniju gore za Skandinaviju?!

elvis

#7
Mislim da imaju dvije Scanie,ovog  MB-a i jos jednog Sprintera koji razvozi putnike po Svedskoj

P.S. imali su i jednog Neoplana 1116/3 HC koji im je izgorio prije par godina

kilometar

Nebi bilo loše da nam se javi neko od predstavnika Papalina i malo prezentira svoju firmu......

elvis

To je bgm malo teze,nedavno sam upoznao gazdu kad sam slikao ovog MB-a,tu noc je otisao za Trebinje,i sutradan se vratio i produzio za Svedsku,a kad je tamo radi oko vozila,zato je ovaj MB tip-top,a i druga vozila su sigurno takva

armin89

Poštovani, evo i malo slika sa puta (mislim da je negdje u Njemackoj)! Slikano iz druge Scanie! Na putu za BiH.

armin89

#11
A ovo je ta druga Scania sa 59 sjedista i Sprinter...Pozz

Firma saobraca na redovnoj autobuskoj linij BiH-Skandinavija!

mesinovic

Cujem da su najjeftiniji od svih sto voze za skandinaviju ,pa bi zelio komentare poznavalaca:

aaaaa

Njihovog Neoplana sam vidio prije mozda godinu i po dana pa mi je malo nejasno kad Elvis reče da je izgorio ...da li se radilo i istom vozilu ili je u pitanju drugo vozilo ili sam ga ja vidio prije zapaljenja???? Takođe tog Neoplana sam vidjao u krugu nekog skladista kod Ilijaša pretpostavljam da je tamo garaža Papaline

The_Dubster

njihova "garaža" je kod BP Rijad u Podlugovima kod Ilijaša. a danas sam vidio da imaju i jednog iveca još, pa probam doći do nekih fotki ::|