Antonio Turs, Danilo Biranj [ŠI]

Autor autobusi.org, Veljača 04, 2008, 17:06:46

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

peron24


actros

Jetliner obavlja školski prijevoz u Rogoznici. Jel možda zna netko gdje su tapicirali siceve? ...pitam zato šta je stvarno dobro napravljeno, izgledaju bolje nego neki orginalni sicevi.


TAM

Jetliner i Eurobus se izmjenjuju u obavljanju školskog prijevoza u Rogoznici i to već dugi niz godina.
Želim im puno uspjeha da dobiju koncesiju i za sljedeću školsku godinu.  :)

Jetliner je bio imao farbanje negdje u Bosni pa su tamo i sjedala uređena.
Dani ponosa i slave!
    

the hicMe

Radio se kod Usore-Toursa, imaju slike obnove na njihovoj fb stranici, a što se tice sjedala, rađeno je u Tešnju, vecina prevoznika sa ovih prostora rade kod njih...

mate

Bleiburg



a evo i prinove Starlinera


peron24

Bravo Mate, ovaj Starliner ŠI-107-FR  je stigao u prosincu,a prethodni vlasnik mu je bio Mirkec iz Čakovca, ČK-454-ED. Inače ovaj prijevoznik vozi na sprovode, pa mi ga je zbog toga malo nezgodno za slikat (treba se malo zakamuflirat)  :-[

http://i862.photobucket.com/albums/ab182/Bari_Rijeka/IMGP1852_zpsa0416f74.jpg

NAW HESS BGT 5-25

Preduzeće ima zaštitni znak koji se sastoji iz dvije kružne strelice (plava i žuta) u dva različita pravca kretanja što simbolizira kružni prevoz. Završetak strelice izveden je potezom kista i daje dojam brzine.

Teutonic

#68

Nismo je imali,bila je na AK Šibenik danas u 11.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

actros

#70
Eurobus u Vrpolju i Setra u Danilu:




peron24

Prema starim podacima sa Njuškala ova Setra 210 HD je 1984 godište. Ali je jako dobro očuvana za svoje godine jer kao mali bus nije toliko puno korištena. Prethodni vlasnik mu je bio Madunić ST-894-SB a mislim da je kratko bila i u vlasništvu Svete Bobana.

Paško

#72
Cityliner
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

peron24

#73
Lijepo uređeni Jetliner na posebnom prijevozu po Šibeniku
BTW, ljubičasti Eurobus je prodan u Najam Rota, Soline (DU-170-GT)

actros

nabavili su bijeli MAN Lion's Coach prve generacije