Trebava Express, Doboj

Autor lav, Veljača 05, 2008, 15:01:40

mb0404

Evo Trebave ispred sale

Cesto stoji na tom potezu vise buseva od njih,jedan ispred skole,drugi na krivini kod BMD a treci ispred BMD.Onaj ispred BMD drzi linijeu BMD - Rudanka,jedan od ove dvojice sigurno drzi Vila - Rudanka,a treci  ???....

mb0404


mb0404

Danas ispred BMD-a 5 komada,ustvari 4 Trebave i jedan ex Trebava. ;D
2 MB 0303...Trebava i KIM

1 MB 0404..skoro nabavljen od Boro-bus....gledo sam da naletim i na plavog to bi bio pun pogodak :)

2 Steyer


mb0404

Evo raja da kazem da je Trebava sponzor TV turnira sampiona koji se odrzava u Doboju.Sa Plavom 404 i Narandzastom 0303 prevoze rukometase negde na nocenje samo ne znam gdje.Sinoc nisam mogo slikat busve zbog milicije ali danas ako budem imo vremena fotke stizu....

doBUS

Citat: mb0404  u Kolovoz 12, 2009, 05:48:25
Evo raja da kazem da je Trebava sponzor TV turnira sampiona koji se odrzava u Doboju.Sa Plavom 404 i Narandzastom 0303 prevoze rukometase negde na nocenje samo ne znam gdje.Sinoc nisam mogo slikat busve zbog milicije ali danas ako budem imo vremena fotke stizu....

Voze ih na Banju Vrucicu
Trebava vozi sa MB 404 I MB 303 a No Limit sa 315 HD






kilommteri

 Vidim da imaju Liniju :

Zvornik-Lozana
pa ako neko ima ovde da kaze nesto o ovoj Temi !

elvis

Vec bi bilo govora o tome da se zna za to,ako nesto znas napisi,ako ne znas suti

busfan

Tu liniju koliko sam cuo ne vozi Trebava, vec No Limit Doboj samo na koncesiju Trebave. Voze koliko sam upucen utorkom i petkom iz Lausanne, a srijedom i subotom nevece iz BiH. Uglavnom vozi Setra 315HD, ch table

kilommteri

Citat: busfan  u Prosinac 16, 2009, 02:02:41
Tu liniju koliko sam cuo ne vozi Trebava, vec No Limit Doboj samo na koncesiju Trebave. Voze koliko sam upucen utorkom i petkom iz Lausanne, a srijedom i subotom nevece iz BiH. Uglavnom vozi Setra 315HD, ch table


Za tebe Elvis-eee

Jel ovo Forum ili Vojska , ova moja informacija  od mene je izvadjena sa www.mkt.gov.ba ,znaci 100% sigurna informacija a evo i busfan ti sam potvrdjuje da je istina. Dakle ako ti ne odgovara istina slobodno reci da svi vide ovde i ja se necu nikad vise pojaviti na Forum-u.
Jer vidim na par tema koje ja komentarisem vidim da ti ne odgovara: i nije to fazon

doBUS

Citat: kilommteri  u Prosinac 16, 2009, 09:39:12
Citat: busfan  u Prosinac 16, 2009, 02:02:41
Tu liniju koliko sam cuo ne vozi Trebava, vec No Limit Doboj samo na koncesiju Trebave. Voze koliko sam upucen utorkom i petkom iz Lausanne, a srijedom i subotom nevece iz BiH. Uglavnom vozi Setra 315HD, ch table


Za tebe Elvis-eee

Jel ovo Forum ili Vojska , ova moja informacija  od mene je izvadjena sa www.mkt.gov.ba ,znaci 100% sigurna informacija a evo i busfan ti sam potvrdjuje da je istina. Dakle ako ti ne odgovara istina slobodno reci da svi vide ovde i ja se necu nikad vise pojaviti na Forum-u.
Jer vidim na par tema koje ja komentarisem vidim da ti ne odgovara: i nije to fazon

de covjece kad smo mi pricali o Trebavinom linijama nigdjet te nije bilo

mb0404

Cujem da je Trebava nabavila par novih buseva,prico sam sa jaranom al nisam ga najbolje skonto dal je reko 160 000 il 300 000 KM da su placeni.On kaze da oni imaju par Setri 315,mi znamo za prigradsku i HD,e sad kolko sam ga pofato oni su izgleda nabavili jos jednu HD.Jos kaze da preko zime voze taman da sikire padaju,kaze ne kasne ni 5 minuta jedino ako bude zastoj na putu,kaze da su im plate ok u neku ruku mada bi mogle biti i vece.On se ne razumije najbolje oko autobusa pa ako me je dezinformsio il je nesto fulio halate,al potrudic se da pokupim jos par informacija.

Mustafa YJM

#26
Dio njihove garaže....Steyr i MB 0303







I Mečka, na vandednoj sa učenicima :






stf_petar