Kvarovi

Autor MILCHO, Ožujak 05, 2010, 19:50:13

svicar

Pitanje vama koji pratite, kako su se pokazali trolebusi iz Svicarske?
Vidjeh na jednoj fotografiji da se pusi iz tocka, cudi me to, jer trolebus skrom da ne koristi kocnice, sve radi sa motoro, vuce i koci ::|

MILCHO

Citat: svicar  u Kolovoz 22, 2010, 16:55:49
Pitanje vama koji pratite, kako su se pokazali trolebusi iz Svicarske?
Vidjeh na jednoj fotografiji da se pusi iz tocka, cudi me to, jer trolebus skrom da ne koristi kocnice, sve radi sa motoro, vuce i koci ::|
Pa dobro su se pokazali, nisu imali puno kvara, bude koji kvar tu i tamo što je i normalno za trolejbus star 18 godina, ali puno se manje kvare od MAN-ova.

Inače trole su stvarno extra!

MILCHO


MILCHO


MILCHO

#34
405 koji je najvjerovatnije radio na 31e, ostao u kvaru. Inače ovaj autobus je prije par mjeseci dugo stajao u garaži čekajući vodenu pumpu.

aaaaa

#35
Citat: MILCHO  u Rujan 29, 2010, 15:03:15
405 koji je najvjerovatnije radio na 31e, ostao u kvaru. Inače ovaj autobus je prije par mjeseci dugo stajao u garaži čekajući vodenu pumpu.
http://img339.imageshack.us/img339/4175/405i.jpg


ovo je najlosije od svih "novih" vozila, mjenjač mu "trza" jako puno, vuče lošije nego ostali ...

MILCHO

NAW 4156 ostao u kvaru na Dobrinji

MILCHO

NAW-Hess 4156 danas ponovo ostao u kvaru.

MILCHO

I to se dešava...

Na MAN-u ÜL272 najvjerovatnije g.b. 717 otpao točak dok je radio na liniji 47 Ilidža-Trnovo  :( :( :(

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/sarajevo/18453-Autobusu-GRAS--otpao-toak-tokom-vonje.html

MILCHO

Danas 4125 ostao u kvaru. Kvar se nije mogao otkloniti odmah pa je odšlepan.

MILCHO

673 ostao u kvaru na stanici na Stupu (linija 26). Izgleda da su imali problema za zamjensko vozilo.

MILCHO

Ponovo kvar na 4125.

MILCHO

Šta se dešava sa gb 462?, bio je jedan od ponajboljih SG312

elvis

Danas je i 464 u Rajlovcu ostao,u trenutku kad sam prosao pored njega kacili su šlep-štangu za kamion koji ga je trebao šlepati u bazu

MILCHO

NAW 4160 danas završio "na štangi"