Madunić, Blato na Cetini [ST]

Autor maky, Travanj 20, 2010, 23:37:07

Paško

EA O303. Još nije registriran.



Pa sad uspoređujte
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Eurostar još uvijek leži na istom mjestu.
Evo O303 u akciji
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

#17
Senzacionalno otkriće! Drugi Madunićev O303 iz 1990 ulovljen nakon 2 godine!
reg. ST-956-OP:



Društvo mu je pravio drugi O303 (ST-902-PB) koji tu leži već danima.

Dok je O303 Eurostar nekidan otišao konačno na tehnički i neznam gdje je sad.

Winamp

Prinova: Neoplan Transliner ili Jetliner. Parkiran je gdje je ona Setra sa zadnje fotke u ovom podforumu.

Paško

#19
Nije O303 nikakvo senzacionalno oktriće, pa i na forumu smo ga već imali. A ima Madunić još jednog O303, ali taj nije u Splitu
A što se tiče Neoplana, to je Transliner, ST-899-SB. Mislim da je u Madunića već dugo (registracije su iz 2009.), a ne da je prinova. Slikao sam ga danas, ali ne znam kad ću moći staviti slike
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Winamp

Imali smo ga samo jedanput s boka. I otkriće je zato što nismo imali tablice te sliku od naprijed i nazad.

Paško

Neoplan


O303

Na boku ima reklamu za pogrebne usluge, a svaki dan ona izlazi i u Slobodnoj Dalmaciji (u osmrtnicama)

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!


STEFI- GRAF

Ex Dalmacijaturist,Ex EuroSplit još se vidi ljubičaste boje oko šofer sajbe, Ex Posa

5AR


ROAD

Ovu masku na Translineru ko da je dijete od 2 godine stavljalo.
NEOPLAN VIP CLASS

STEFI- GRAF

Po meni ovaka maska opće ne stoji ovakvom niskom translineru usporedite ga sa niskim translinerom od Mihaljević busa koji za razliku od ovoga ima staru orginalnu masku i farove koji meni puno bolje izgledaju.

shef

#27
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Paško

Dvije malo čudnije slike, ali odavno nismo imali ništa od Madunića





Što je na kraju bilo s Eurostarom?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

actros