Darojković promet, Dugo Selo

Autor erobuss, Listopad 09, 2008, 17:52:35

conecto

Danas u njihovom dvorištu viđen bijeli Noge Touring, mislim bez natpisa (bilo je malo daleko).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Peromali

Beba pava u blizini tako da ti nije daleko pobjegla  ::| ::|

Berlingo


Peromali

pa dobro kaj niko nemre ulovit crvenu bebu S415... ko ovu plavu na slici...

Berlingo


Man lion's coach

Ja mislim da su ovo ZG 1959 - EF

Berlingo

To sam i ja mislio. Samo to me zbunjuje. Jer mi je jedan od moderatora napisao da to spada pod onog drugog Darojkovica. Uhvacena je ona 8.05. u mijestu Pivka u Sloveniji. Ali gdje ona spada?


Peromali

#22
Citat: Berlingo  u Srpanj 21, 2010, 01:09:03
To sam i ja mislio. Samo to me zbunjuje. Jer mi je jedan od moderatora napisao da to spada pod onog drugog Darojkovica. Uhvacena je ona 8.05. u mijestu Pivka u Sloveniji. Ali gdje ona spada?


Ona spada upravo pod ovaj thread  :).... to je ta 1959-EF
Isto tako ona starija crvena beba S315 rege DU-123-EF takodjer spada ovdje a ne u Euroautobus Darojković

Man lion's coach

Citat: Peromali  u Srpanj 21, 2010, 10:45:58
Citat: Berlingo  u Srpanj 21, 2010, 01:09:03
To sam i ja mislio. Samo to me zbunjuje. Jer mi je jedan od moderatora napisao da to spada pod onog drugog Darojkovica. Uhvacena je ona 8.05. u mijestu Pivka u Sloveniji. Ali gdje ona spada?


Ona spada upravo pod ovaj thread  :).... to je ta 1959-EF
Isto tako ona starija crvena beba S315 rege DU-123-EF takodjer spada ovdje a ne u Euroautobus Darojković
Peromali jeli to ta setra 315 crvena, sto je u tebe na slici ??

Peromali

E da... to je ova s mog avatara, da

tomekk

Citat: Peromali  u Srpanj 21, 2010, 14:10:08
E da... to je ova s mog avatara, da

Pa koliko je tu onda braće u igri? I koliko firmi?? Koliko vidim ispred Darojković d.o.o stoji Marjan Darojković, dok imamo Darojković promet d.o.o i Euroautobus plus d.o.o čiji je direktor Smiljan Darojković s tim da su Darojković i Darojković promet firme registrirane u Dugom Selu, a Euroautobus plus u Belišću.
Isto tako, na istoj adresi u Belišću registrirana je i tvrtka Euroautobus gdje su pak direktori Zvonko i Zdenka Tibinac  :-\ :-\
I koje sad autobuse ima koja firma  ??? :-\
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Berlingo


Man lion's coach

Citat: Berlingo  u Srpanj 21, 2010, 20:21:59
Ja tu vise nista ne razumijem!
Cjela se familija bacila u biznis, samo je problem sto neznamo koliko ima clanova ta porodica  ;D ;D... Vjeruj mi ni meni nista nije jasno....
haj pricekat cemo nekoga ko je bolje upoznat sa situacijom i objasniti nam neke stvari  good_boy

Peromali

Citat: tomekk  u Srpanj 21, 2010, 14:23:35
Pa koliko je tu onda braće u igri? I koliko firmi?? Koliko vidim ispred Darojković d.o.o stoji Marjan Darojković, dok imamo Darojković promet d.o.o i Euroautobus plus d.o.o čiji je direktor Smiljan Darojković s tim da su Darojković i Darojković promet firme registrirane u Dugom Selu, a Euroautobus plus u Belišću.
Isto tako, na istoj adresi u Belišću registrirana je i tvrtka Euroautobus gdje su pak direktori Zvonko i Zdenka Tibinac  :-\ :-\
I koje sad autobuse ima koja firma  ??? :-\

Pa kolko ja znam, kaj nisu samo dva brata u pitanju kaj se tice Darojkovic d.o.o (dir. Marjan Darojkovic) i Darojković promet d.o.o (dir. Smiljan Darojković)... Euroautobus nema veze sa Darojkovicem. Euroautobus i Euroautobus plus imaju jednog te istog direktora koji se zove Zvonko Tibinac.
Sve u svemu mislim da su ovi nasi busevi u temi ispravni, jedino se mozda mjesaju izmedju dva buraza...

conecto

Njih u stvari ima 4 brata, svi su u tom poslu s busevima kao i čitava obitelj koja je brojna što je razumljivo pošto potječu s Kosova. Do prije par godina svi su bili zajedno u jednoj firmi koja je u Brckovljanima iza Dugog Sela, a onda se Smiljan odvojio i odselio u Dugo Selo. Ove poveznice oko firme "Euroautobus" ni ja ne znam.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...