Panturist - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 00:39:00

Mark926

#225
Ispravak za vozni park. VDL Ambassador-a ima 34 ne 25.
I treba naziv promjeniti, nije Veolia-transporti - Panturist d.d., već Panturist d.d. - Part of Arriva - a DB company.

Mark926

Nešto se šuška da bi Panturist trebao preuzeti upravljanje kolodvorom u Osijeku u Srpnju ove godine.

Osoblje

Jedna od slika koju nam je poslao pratitelj sa FB, brdo Neoplana i MAN-ova u Imotskom; ready for export...valjda u BiH.
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Majstor

Pa zar nije u BiH euro 3 uvjet
Samo mi sudite pošteno !

mate

I N1122 je dobio naljepnice ICBus, te ce po potrebi ici na liniju za Njemacku


XboX

Citat: sniff  u Srpanj 06, 2016, 17:41:18
Danas na kolodvoru

Jel kod ovog IC busa za sve putnike karta 29 eura ili kao kod Flixa zavisi od vremena rezervacije?
I da li su setre njihovo vlasnistvo pa voze za IC ili su necije pa su samo upisane na njih ?

Shadowfax24

Jel mozda neko zna jel Panturist prima vozace ?
Kakve su place i uvjeti tamo ?

goran666


Scarface

Evo da napišem pohvalu za njih. Putovao nedavno ZG-Munchen povratno i nemam nikakvih zamjerki, samo pohvale.

1. Bus je vrhunski, stvarno su te katne Setre poprilično udobne, nisu pretrpane sjedalima (ima ih 73), wifi radi manje više cijelim putem i wc je u funkciji i uredan.
2. Šoferi vrlo profesionalni i ljubazni, rade svega 1  kratku pauzu i 5 min stajanje u Ljubljani pa ako se potrefi da nema gužve na Bregani za 7h se stigne.
3. Ne naplaćuje se prtljaga što je dodatni plus
4. Ako se kupuje karta online 3 tjedna ranije dobije se stvarno masni popust pa možeš putovati za 10 eura po smjeru  ;D

Mene su pridobili kao putnika tako da me druge firme poput Flixbusa i Touringa ne zanimaju na ovoj relaciji  byeg

5dm2

Nakon sto je zadnjih mjeseci provedeno uskladivanje s pravilima trzisnog natjecanja udruzivanja Autotransa i Panturista u Austriji i Njemackoj, u ponedjeljak je AZTN objavila javni poziv za dostavu misljenja i primjedbi povodom iste stvari u Hrvatskoj.

Dokument u PDFu je vidljiv na linlku: http://www.aztn.hr/ea/wp-content/uploads/2015/05/Javni-poziv-za-dostavljanje-pisanih-primjedaba-i-mi%C5%A1ljenja-o-koncentraciji-3.pdf

Dreamwalker

#236
Panturist ukinuo liniju Zagreb - Beč - Zagreb. Fino bome. Očito ih je Flixbus dobro stisnuo. Da podsjetim, netom nakon dolaska Flixbusa na HR tržište njihovom linijom za Italiju koja je imala polazak iz Zagreba 15 minuta prije Panturista, Panturist je svoju za Milano brzo ukinuo. Evo sad se ukida i Beč iz istog razloga. Sad ako još ukinu i liniju za Pariz, onda ZG poslovnici ostaje samo 1 polazak za OS i 3 za Munchen i čini mi se sezonska za Murter.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Mark926

Kad ste već Autotrans stavili Arriva grupa zašto niste uključili panturist snjima? ionako su svi Arriva.
Spojite ih u Arriva Hrvatska i mir fino.
Lp

5AR

Citat: mate  u Prosinac 21, 2017, 23:23:18
Novost na ZG - OS
Citat: mate  u Prosinac 28, 2017, 19:56:05
I treca novost



@sniff imas krivi dojam kava
Citat: mate  u Siječanj 01, 2018, 17:42:06
Nova godina i novo ruho Arriva Panturista
Na slikama su lijepi, izgledaju kao novi. Samo od sva tri koje imamo slike svi imaju drugačiji ili raspored bunkera zbog različite dužine ili kontra otvaranje.
Prvi je 2011, dva 2013 i zadnja dva 2014. gledajući po registracijama.

Dreamwalker

Vozio sam se jučer u jednoj od Futura, točnije u 894. Za moj pojam odličan bus.
Prvo moram reći da izgleda ogromno. Jako visoko i jako široko. Zbog posebnog dizajna sjedala, razmak za noge je jako velik. Ne kao u njihovim Irizarima gdje je ogroman, ali je bome dosta veći nego kod konkurencije. Udobnošću je daleko ispred Neoman grupe, a malo malo ispod Setre. Za to godište ima solidan broj kilometara, no to se uopće ne osjeća. Velika je šteta što ih nema više na cestama.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421