Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

415 ul

Od poslodavca za pozeljet do toga da vise nitko nece kod njega raditi,dosta vozaca otislo,ovi koji su ostali kazu da nije sjajna situacija

MAN464

Citat: Majstor  u Srpanj 26, 2017, 23:14:52
U Samoborcek preselili busevi Kombi-rent Samobor - kupljena firma kpl.


Pozdrav Majsotre zanima me znas li kakav je njihov Cityliner na slikama se ne cini los i ako je ono istinita kilometraza nije puno presao?  hi
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

sofer29

Navodno kupljene 4 Setre  serije 500 od AM Turist iz Zapresica..
8-8  ;D

goranxxx

Citat: sofer29  u Ožujak 04, 2018, 09:52:59
Navodno kupljene 4 Setre  serije 500 od AM Turist iz Zapresica..
8-8  ;D
ako ce imati ko voziti, zanimljiva se rasprava odvija na fb stranici autobusi hrvatska
SETRA 417 HDH

415 ul

Bas zanimljiva,pa bilo je govora jos prije o kupnji

Lion's Driver

normalno da neće... moj prijatelj je nakon 20 godina šlepera htio prić na bus i prije mjesec dana je išao na razgovor pa ga direktor nazvao neznalcem i početnikom... tako je ostao na šleperu i špediciji... a to šta je direktor svima javio da ne kupe kolegu koji je da otkaz ili će ga i oni dobit pa pitam se kakve su to kolege... zar nije kolega kolegi iznad svih...zar su se priklonili direktoru i kolegu ostavili...  :'(  :'(  :'(  :'(  dok smo god takvi kao te "kolege" maltretirat će nas i gledat kao robove... jer mogu jer im to dopušamo

415 ul

Bilo bi glupo,ne isplacuje place a kupuje petice,bilo je prica da ce doci nove setre gradske,no i to je pusta prica

sniff

Ima li kakvih novosti u vezi AM-ovih S515HD ? Kad bi se nabavljale, pretpostavljam da to bi bile one iz 2014. sa -FE nastavcima registracija.
U priloženom se nalazi VW Crafter ex. Kombi-rent Samobor sa Samoborčekovog FB-a (ZG-2334-FM), karakteristično prefarban. Od bivših buseva Kombi-renta, zadnji i jedini put sam vidio Lion's Coacha (ZG-1391-GB) 1.10.2017. na posebnom prijevozu, imao je samo njihovu malu naljepnicu na vratima. Interesantno je gdje su i oni završili   ???

415 ul

Manovi i neoplani su na njuskalu a za setre nezz,pitanje dal su ih kupili

415 ul


jigsaw

Doslo je 4 komada. Vec su pofarbane. Ali bez naljepnica. Prica se da dolazi 7 crobusa. Navodno pogodili neki posao za Jamnicu.

sniff

Dal' je full farba ili kao dosadašnje tri ?

jigsaw


415 ul

Za Jamnicu,o tome jos nisam cuo,a radim u toj tvrtki,ocito Autotransport ispada,jer su oni najskuplju ponudu dali za prijevoz

415 ul

I nije mi jasno odkud im lova,a placu za 1 mj jos nisu dobili