Unutrašnjost autobusa

Autor maky, Studeni 23, 2007, 22:19:31

RegioBus

Može Promet brisat potpise koliko god oćeš, al od tog nema nikakve koristi jer će uvik bit neko ko će šarat u busu.

man323

Meni jedino ne ide u glavu kako divljaci sprejevima šaraju unutrašnjost, a da nitko ne primjeti.(miris, zvuk)

M.A.N. boy

#392
Ma primjete ljudi, kako nećeš primjetit da netko mural crta u autobusu ali neće nitko s budalama imat posla. Lakše je okrenut glavu reći nije moj problem i gledat kroz prozor dok ne dođe tvoja stanica za izać. Ali nisu ni ljudi (putnici) tu za krivit mnogo jer kakvo nam je stanje u državi možeš se samo u nepotrebne probleme uvalit.  Koje su ti opcije u takvim situacijama?  Možeš mu sam prigovorit al tu riskiraš da te fizički napadne a pitaj Boga šta još sa sobom nosi jer iskreno ako spreja po busu bez ustručavanja nije to baš bečka škola pa kad ga opomeneš da će ti reći "Oprostite gospodine žao mi je evo ne znam kako mi je ispao sprej iz rukaska i eto  omaklo mi se, pardon neće se ponovit". Druga stvar možeš se ustat i otić do vozača i reći mu šta se događa u busu na što on može sam otić do njih da ih opomene ili istjera van na što će se vrlo vjerojatno uvalit u ovaj gornji problem tj fizički obračun. A znamo da za te lokalne propalice je napad na vozače kao društvena razbibriga i dok jedan dio mladeži skuplja Pokemon Go onaj drugi dio skuplja napade na vozače, nažalost! Zatim može vozač  iziginorirat situaciju i pravit se da ništa ne vidi i ne čuje dok mu od busa prave  pokretni muzej suvremene umjetnosti  ili može nazvat policiju koja ako  i ulovi tog " neshavćenog Picassa iz autobusa" neće napravit ništa, suda tek neće ni omirisat  a ti ćeš morat davat izjavu kao da pišeš prijemni za NASA-u. Pod uvjetom da nekom magijom i dođe do suda povlačit će se par godina pa će ti nakon par ročišta bit žao što si uopće i davao izjavu svjedoka. Nadalje možeš ti zvat policiju al onda si ti svjedok pa te vjerojatno čeka ovaj gornji scenarij druženja sa hrvatskim institucijama  ili ako si kršnije građe možeš mu udijelit koja "vaspitnu" ako odluči bit nasilan ali tu ćeš na kraju ti  kao pošten građanin završit u problemima i vjerojatno biti prozivan po medijima kao siledžija i nasilnik iz autobusa. Što može rezultirat time da ćeš biti poslan na kratkotrajno druženje sa kremom hrvatskog društva u Remetinac a ako budeš imao sreće možda i u neku slabije čuvanu ustanovu iz kojih  se ovih dana naveliko bježi!  Znači kako god okreneš ne valja. I dok tako većina ljudi sjedi, šuti i razmišlja šta napravit, dođe njihova stanica, izađu van i živo im se je*e za bus i novonastali mural u njemu!   

Sad se jedino ko ljudi možemo pitat gdje je pošlo nizbrdo??
( i tko je isključio retarder haha   glavauzid)



josipgrgin

Zato je najbolja solucija Prometu kad bude kupova buseve neka kupi sto starije jer i ovi noviji busevi koji su stari 4-5 godin izgledaju kada su stari 20 god. i steta je ulagat u nove buseve a stoka ih unistava.

smogovci.bbb2

Citat: amfan  u Srpanj 18, 2016, 23:02:29
Baš me zanima kako su za Ultru prošli ZET-ovi autobusi.
Vozio sam se danas u g. br. 541 na lin 269 (zglobni Citaro koji je bio u ST zbog Ultre) i on nije ni išaran niti oštećen. Čak mu i klima vrhunski hladi perfeto
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

prometnik

nije išaran zato šta su se vozili iskljucivo turisti sa narukvicama na kojima je pisalo nesto u stilu ultra transfer tako da ovi nasi nisu mogli ulazit u njih
kupi kartu spasi Promet

XDonald

#396
Dio iz Classica u #274
#262 , neki (da se ovako izrazin) pacijent je upaljacen ovo napravio
U istom busu je i zakrpljeno rasparano sjedalo na 3.slici
#198
#264 , slika san samo da se vidi kako nije uopce pricvrsceno za nista , samo je polegnuto i klimavo je , ispada stalno...

NP-549

Interesantno kako tog skoro pa da uopće nema ni u Zagrebu, ni u Rijeci, ni u Dubrovniku.  Bit će prije da je do odgoja ili mentaliteta, nego do same dice.  Dica su dica svagdi

MAN truck bus

#398
Ima i u Zagrebu samo nema traganja samo šaranje. =| =~|
U Zagrebu je isto u prikolicama u Citarima G II. Tu i tamo u MANovima. =}
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

RegioBus

A Prometu bi dobro došla sjedala kao u Zagrebu jer su čvrsta i tapecirung je teško uništiti i, usput, koja je marka tih ZET-ovih sjedala?

MAN truck bus

#400
Fainsa Metropol
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

RegioBus


man323

U Classicima su sjedala od Fainse, samo što su ta ista već uništena. Moglo se onakve iste uzet bez tapecirunga.

Zoran C. Promet Split

#403
Unutrašnjost #243

smogovci.bbb2

Evo, samo da vidite da ni u ZG nije bajno. MB Citaro, g. br. 205, u prikolici sa stolca otuđena ukrasna maska (kome to treba, čista obijest)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza