Promet Sinj – fotografije

Autor maky, Siječanj 19, 2008, 18:43:50

Paško

Setre S 215 HD izgledaju skroz neprirodno na današnjem splitskom kolodvoru. Istina, teško se uopće sjetiti gdje one još voze na stalnim linijama, a na pamet na kraju padaju samo neka zabačena sela kraj Knina (Čazmatrans) ili u Istri (Autotrans). Bez obzira na to, 7 primjeraka u sinjskom Prometu i dalje su normalna pojava na njihovim linijama prema Splitu. Evo jedne s golubom:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

Transliner , Setra S 215 HD

peron24

#137
MB O404 dovezao nogometaše NK Junaka iz Sinja na utakmicu na Šubićevac
http://i1368.photobucket.com/albums/ag185/peron85/euronovomesto%20003_zpswpkxuzec.jpg

Teutonic


Paško

Tomo je u Vinkovcima prije mjesec dana uhvatio Translinere ST-159, 175 i 178-TS u bijeloj boji bez naljepnica na boku, ali još uvijek s naljepnicom Promet Sinj. Voze za Polet. Ne znam hoće li se vraćati od gore, a evo još jednog uređenog isto tako, ST-7812-E (taj je bivši ST-173-TS):
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Citat: amfan  u Studeni 12, 2016, 18:21:28
Tomo je u Vinkovcima prije mjesec dana uhvatio Translinere ST-159, 175 i 178-TS u bijeloj boji bez naljepnica na boku, ali još uvijek s naljepnicom Promet Sinj. Voze za Polet. Ne znam hoće li se vraćati od gore, a evo još jednog uređenog isto tako, ST-7812-E (taj je bivši ST-173-TS):
E baš dobro si me sitija reka mi je šofer iz prometa da su prodani gori pa kad isteknu rege onda će stavit poletove naljepnice i njihove rege

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald


Kolega garažer

PROMET Split

Paško

Citat: amfan  u Siječanj 04, 2017, 00:46:29
ST-177-TS također je sad potpuno bijel i ima tablice ST-6344-G

Na liniji za Otok:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

podgora

Citat: amfan  u Siječanj 28, 2017, 18:42:36
Na liniji za Otok:
Nije mi jasno zasto su bez naljepnica isto tako i u makarskoj 2 bez naljepnica

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

Ništa kinezi samo Volvo,Man,Neoplan,Setra,Mercedes.

XDonald


XDonald


XDonald

Neoplan Cityliner N 116. Ima zadnju ratkapu od nekog novijeg tipa Neoplana (vjv Starlinera)

Paško

#148
Translineri su vraćeni iz Vinkovaca u Sinj pa evo neobjavljena slika jednog sa skinutim naljepnicama od 01.07. prošle godine:



edit: Izgleda da su neki od njih ipak ostali u Poletu za stalno.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!