Mercedes Benz O'405 N2 i Mercedes Benz O'405 GN 2- "Kockice"

Autor MAN truck bus, Ožujak 27, 2016, 19:49:14

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MAN truck bus

Evo javljam stanje s kockicama u APDu. Sve su na broju niti jedna još nije bez dijelova. Sve su na broju, ali koliko sam na brzinu vidio neke nemaju registracije. 508 je jedna od tih. Sve stoje na hrpi i nisu ih još počeli rezati, a nadam se da neće uskoro.  pivkan
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

sniff


jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

822DoDo

Das Beste oder nichts. MB

jakov5

Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

Ivan

Koji doživljaj, kockica na 107 ili 269... Tu na zapadu je prošlog tjedna bilo NG312 i na 121 i 146 i na ne znam čemu već, pa ljudi stave objavu samo ako uz to imaju sliku više radi slike, ovako ne znam čemu javljati iako je na zapadu osim za par najvećih linija čak i neuobičajenije da se tipovi po linijama mijenjaju.

tramvajac 92

Čak kockica i postaje doživljaj na 107  ;D
Većinom vidim kad sam doma Citare, mješano facelift i stare.



jakov5

Vidio tvoj post, krenuo u lov. Bio pred Borongajem oko 17.30, čekao 17 da skreće.
Vidim dolazi kockica 269 na Borongaju. Crveno tramvaju, stoji.
Izađem iz njega, promjeni se displej u garaža.
Bus ode. :(
Imam veliku želju imati slike kockica u svojoj kolekciji pa vas molim ako ikako možete prije do 14/15 sati (sve 5 ako ne stignete) da objavite ako se pojave na nekim linijama tipa 107, 222, 269 itd
da ga čopim ;D
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MB FAN

Kockice su ti večinom dvokratne, pa zato ti je i ova otišla u garažu, jer je bilo oko 17 - 18h, ali zna ponekad naletiti na 206/1 II. Navrat, pa ostane do ponoći, ali isto tako prošli tjedan svaki dan kad je izišla kockica u na II. navrat mjenjao ju je vozač u 19:05 kada se citaro sa 206/2 povlači u garažu, a na 269 je dosta čudno da je bila kockica jučer i neki dan, jer više manje su ti na 107 i 222

jakov5

Ovako - dvije su kocke na 107.
Voze jedna iza druge i jedna od njih sigurno je dvokratna.
Mene zanima bi li mi netko mogao izračunati kad bi došla na stanicu Rudeška/Hr sokola i iz kojeg smjera
EDIT: Vozači nisu raspoloženi za sliku, nikaj od mene  :(
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

MB FAN

107 su ti svi dvokratni, pa i ta 2, ali moraš reći što je već sad malo kasno koji vozni red ili kad si ga i gdje vidio

jakov5

Vidio sam 525 i 50(mislim da je 6), 525 je došao oko 15.30 na stanicu Rudeška.
Uhvatio sam ja njih, al šoferi nisu htjeli da ih slikam, pa ih nisam uznemiraval.
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru