Anketa: Najbolji autobus za liniju 172-Zaprešić?

Autor Dominik MAN NG312, Svibanj 25, 2015, 19:38:11

Dominik MAN NG312

Nakon toga pitanje i za 109  :)

smogovci.bbb2

Linija 109, MAN Lion's City GL-CNG (ili Euro6 ;)
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Ivan

#2
S obzirom na broj sjedala i autonomiju, trenutno NG313 ili još bolje Citaro G (moj odgovor), no realno je da nekad voze i Citelisi da nabiju više kilometara (makar se opet pitam koji su točno odnosi oko subvencija i financiranja novih autobusa u voznom parku). Dakle s obzirom na postojeće stanje, mislim da je ovo što ide sasvim u redu.

Da se kupuje adekvatne autobuse za linije, bilo bi idealno prigradski namješteno nešto s 3 vrata i više sjedala, možda i low-entry (Solaris ima takve, mislim da je Portos slao slike). Za mene su SG220 ex Krefeld i SG242 dosad najbolji autobusi koji su vozili na 172, naravno danas bi bili niskopodni, ali u sličnoj konfiguraciji se i dalje radi većina zglobnih u Njemačkoj.


No još bitnije bi bilo staviti bus na stranu i o liniji 172 razmišljati samo kao o pomoćnom sredstvu, a da ogromnu većinu prometa u zaprešićkom kraju preuzme prigradska željeznica koja infrastrukturom to već sad može čak i da nije idealna za zagrebački gradski promet, no organizacijski zasad neće ići dok nema odgovarajuće tarife i intermodalnog terminala u Zaprešiću. Nije neizvedivo jer tako funkcionira svaki satelitski grad u Njemačkoj ili Francuskoj, niti bi bilo išta skuplje za prijevoznike a za Grad Zaprešić bi trošak bio prenijeti nadstrešnice na kolodvore, samo su kod nas JLS i prijevoznici očajno previše posvađani, neodgovorni i svatko gleda svoje uske interese do te razine da ne može sebi napraviti uslugu i privući još putnika na bolje integrirani javni prijevoz, no očito je previše onih koji ne vide širu sliku i korist jednog gledaju kao štetu drugog.

Shole

#3
Da, za 109 bi stvarno bio najbolji onaj  BUS OF THE YEAR jer je produženi i ima 5 vrata. Ili pak CapaCity, mada mislim da je MAN protočniji, što je važnije od samog maximalnog kapaciteta. 

Za 172 pak definitivno verzija sa 3 vrata i sa više sjedala.  Citelis ?  neznam baš,  ona niskopodnost po cijeloj dužini mu je samo hendikep umjesto da mu je prednost jer je iza  jako malo mjesta oko motora.  Puno bi bio prostraniji da 4. vrata imaju 2 stepenice i da se dosta toga od motora nalazi ispod poda, a hladnjak na krovu kao kod novog Urbanwaya.

Nažalost, kod nas se nigdje ne kupuju autobusi namjenski za određenu liniju.  Ne kupuje se ni otprilike potrebno pa da je moguće koristit na više linija.  Daj šta daš, 200 komada, pol solo pol zglob, nema veze kakvi su.

STIB


Citat: Ivan  u Svibanj 26, 2015, 14:35:20
No još bitnije bi bilo staviti bus na stranu i o liniji 172 razmišljati samo kao o pomoćnom sredstvu, a da ogromnu većinu prometa u zaprešićkom kraju preuzme prigradska željeznica koja infrastrukturom to već sad može čak i da nije idealna za zagrebački gradski promet, no organizacijski zasad neće ići dok nema odgovarajuće tarife i intermodalnog terminala u Zaprešiću. Nije neizvedivo jer tako funkcionira svaki satelitski grad u Njemačkoj ili Francuskoj, niti bi bilo išta skuplje za prijevoznike a za Grad Zaprešić bi trošak bio prenijeti nadstrešnice na kolodvore, samo su kod nas JLS i prijevoznici očajno previše posvađani, neodgovorni i svatko gleda svoje uske interese do te razine da ne može sebi napraviti uslugu i privući još putnika na bolje integrirani javni prijevoz, no očito je previše onih koji ne vide širu sliku i korist jednog gledaju kao štetu drugog.
potpisujem ovo!


(via Tapatalk)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

MAN2001

Ja misaim can da lions city sl283 ili classic zglobni bili dobri buduci da niskopodni nisu pretezito potrebni zbog dugih relacije i malo stanica takve kako imaju u splitu bi bili idealni ili cak i connecto zglobni je realan suparnik ali oboje imaju puno sjedala i mislim da je odgovor dosta logican.

lussin

Classic se ne proizvodi dobrih 7-8 godina, sad postoji Intercity

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

lussin

Kolko ja znam nece ga ni biti, ako patis za prigradskim zglobnim tu je Lion's City GÜ


Ivan

Ma kajgod, godina je 2016., kakav visokopodni za liniju od 15 km s 15 stanica, je brza linija kroz Zagreb ali je gradska za Zaprešić i nema više govora o visokopodnom, naravno da nije dobar ni gradski s 4 vrata i 40 sjedala ali više se ni u Turskoj ni u Kini za tako kratke linije ne kupuje visokopodne. Treba nabaviti autobuse u različitim konfiguracijama ali više ni za Lipnicu ne bih kupovao niskopodni jer danas su LE-i povoljni i optimalni za takve vožnje, a regionalni visokopodni kakvi se još rade su na kraju često i skuplji od LE-a.

Usput, da utvrdimo gradivo još jednom, visokopodni Conecto se također već dugo ne proizvodi kao ni MAN SG, ni za domaće tržište nemaju potražnju kao ni u Kini njihovi slični, a vidio sam da se već i u Indiji masovno rade niskopodni, dakle gdje bi uopće tražili gradsko/kratko-prigradsku visokopodnu šasiju?? Nemojte u razmišljanjima zaglavljivat u negdje u prošlom stoljeću ili u Africi...  ::|

NP-549

Ma ima u komšiluku šta god oćeš, šta god misliš da ti treba.

http://www.ikarbus.rs/index.php/proizvodi/ik-206

Vidi samo kako je lep i visok.  Vjerovatno mu je i motor čak Euro 5

tramvajac 92

Pogodak, MAN D2066 LUH32, Euro 5 i mjenjač VOITH DIWA.5 (D 864.5).

Za Bistru idealan  ;D

Ivan

A da, stvarno, tko bi se sjetio da nam je Turska lakša za pratit i objasnit nego komšiluk. To je valjda ostalo u ponudi samo za GRAS jer tamo vodstvo tvrdi da niskopodni bus ne može voziti, što valjda uključuje i ove polovne koji upravo voze jer nemaš više ni gdje kupiti takav polovni, no eto, pokušavaju ljudi inatit se nekim tamo niskopodnim svaštarijama. Ne znam tko je to još kupovao zadnjih godina i u ostatku regije kad i u Srbiji ili u Banja Luci ili Skopju uzimaju niske, al očito ima tko će.

Uglavnom lijepo je vidjeti da se kao proizvođači trude paziti na prohtjeve mušterija, makar se stručna vodstva gradakih prijevoznika u "regionu" očito vide bliže Senegalu nego Turskoj koja sad poklanja i polu-visokopodne Conecte u solidnim stanju...

Portos

Mojim sugrađanima nije prijatno 30' stajati u zglobnim autobusima sa malim brojem sjedala, ali veći broj sjedala značio bi manji ukupni kapacitet autobusa tako da sumnjam da ćemo ikada dobiti ikakve autobuse drugačije od gradskih niskopodnih. Možda postojeći imaju vrata viška ali s obzirom da su stanice dosta guste te da dosta putnika ulazi i izlazi iz autobusa najbolje je takvo kakvo je.
Eventualno kad bi postojao neki zglobnjak koji ne bi bio 100% niskopodan, ali ponuda takvih autobusa jako je mala.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.