Promjene osoblja

Autor man134, Ožujak 24, 2008, 11:32:21

man134

dulib-prebacen u starosjedioca ?
man750-global modertator
tamolover-global moderator
manoplan-global moderator

shef

#1
Čestitke kolegama na unaprijeđenju. Doduše, ovaj naziv starosjedilac baš nije primjeren jer bi ih bilo malo više nego četvorica.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

man134

#2
zasto su tomek i dulib prebaceni  ???,ispricavam se ovima koje sam zaboravio.. :D

Tomek

Ja sam prebačen u dogovoru na svoj zahtjev!

shef

Možeš li malo pojasniti, da li to znači da više niste administratori/moderatori ili što?
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Servis

Citat: shef  u Ožujak 24, 2008, 14:13:46
Čestitke kolegama na unaprijeđenju. Doduše, ovaj naziv starosjedilac baš nije primjeren jer bi ih bilo malo više nego četvorica.

Eh sad, koji je naziv primjeren...

Radi se o osobama koje su bile dijelovi osoblja još od starog foruma, ali zbog osobnih razloga nisu u mogućnosti obavljati te "dužnosti" redovito. Nitko ovdje nije na platnoj listi pa da se traži neprestano obavljanje tih "dužnosti". Svježe snage unose promjene. ;) Još uvijek imaju moderatorske ovlasti, stoga mogu raditi i moderatorske stvari ako nešto primjete...

Počasni rank za osoblje, u biti.

tamlover

Citat: man134  u Ožujak 24, 2008, 14:19:46
zasto su tomek i dulib prebaceni  ???,ispricavam se ovima koje sam zaboravio.. :D

Da ne bi i ostali zaboravljeni! Počasno osoblje su: dulib, ikar, Ivan, Portos i Tomek

U prvom postu nisi naveo ni sve moderatore, pa da svi članovi znaju o kome se radi nabrajam i "stare" i "nove": Erobuss, Maky, Man750, Manoplan, Shole, Tamlover + još jedan koji će biti uskoro izabran. Admin je po novome samo jedan, prljavibluzer.

Kako ne bismo produbili probleme i nesporazume do kojih je došlo inicirani su online sastanci (sjednice) na kojima mogu sudjelovati admin, moderatori i počasno osoblje te se sva pitanja rješavaju razgovorom i konačno dogovorom.

Slažem se sa shefom što se tiče naziva počasnog ranka i uputio sam prijedlog te se nadam da će biti razmotren na sljedećoj sjednici.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

shef

Citat: tamlover  u Ožujak 24, 2008, 15:00:27

Kako ne bismo produbili probleme i nesporazume do kojih je došlo

??? ??? ???


Čestitke unaprijeđenima!
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tamlover

Mislim da su problemi bili prije svega u komunikaciji, ništa ozbiljno.
Hvala na čestitki.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

shef

Svježa krv je odlična stvar.
Vidim da je ponegdje nestalo "šprita", npr. tablice voznih parkova (konkretno Autotrans i Autotrolej) čekaju osvježenje, a i neke glupe diskusije se pretjerano otegnu prije nego što neki od moderatora dovede stvari u red.
Nadam se da će i nama ostalima "van osoblja" ovo dati novu motivaciju (osobno sam se malo ulijenio - obećavam sam sebi da ću se popraviti - proljeće je počelo  )
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

man134

#10
pridruzujem se cestitkama,novi moderatori nemojte zabusavati nego na poso  ;D ;D ;D ;D

shef

Ovo savjetnik već puuuno bolje izgleda
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

miky


man750

hvala na cestitkama svima koji su cestitali ovdje i na PP,da ne zahvaljujem pojedinacno.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -