MAN Lion's City ('09)

Autor kekobus, Veljača 09, 2009, 09:02:12

Spiker

Kako i sam znaš, svi autobusi se kvare i zahtjevaju tehnočku podršku i dobar, ažuran servis. Mercedes ( Euroline) je poslu pristupio, kako oni inaće rade. Jednu novu situaciju oni su prepustili ARZu i radionicama ZETa. Zato su i plačali velike penale, barem prvih par mjeseci. A sad su i propali. Mislim, mercedes nikad nije imao pravu profesionalnu podršku. Irisbus je neprimjeren slučaj. Pustili autobuse u promet bez organizirane radionice, skladišta dijelova... Vidi se da su iza toga posla ljudi kojima je samo novac, kratkoročno, jedina vrijednost. Njih spašava jedino plinara sa svojim malim kapacitetom i učestalim kvarovima. Kad, jednog dana svi krenu u promet, tu će biti pomor. Za sad ni slože desetak-dvadesetak autobusa koji idu u dnevni promet. Ako trebaju dio, skinu sa onih pedest koji stoje. Ili, ako ga i ne poprave u roku, kad će opet taj isti doći na red vožnje..... A i sam Irisbus je komedija od firme. Daleko od Mana ili Mercedesa.
MAN je daleko najozbiljnije pristupio poslu. imali su iskustvo od školskih autobusa.
Pored odlične organizacije samog proizvođača, i Autohrvatska se ozbiljno pripremila.
Kvarova je bilo ali su se riješavali.
Općenito, jedan drugi pristup poslu.

conecto

Istina je da MAN ima najbolji servis u Hrvatskoj i cityi u pravilu kad odu tamo vraćaju se u promet isti ili drugi dan jer očito su i odlično opskrbljeni rezervnim dijelovima. Nisu ni oni bez mana (MANa) - ljeti im se često griju motori i rikava im klimatizacija (klima+grijanje), ali sve u svemu su pouzdani.
Stalno se priča o čestim kvarovima Citara, ali ja nikada ni s jednim nove generacije nisam imao problema (jednom s 548 sa zatvaranjem automatskih vrata što taj bus stalno prati). Dosta su stajali i zbog nedostatka dijelova u servisu, ali opet su ovi u APD natukli kilometara isto kao MAN-ovi i vrte se 350-400+ tkm. Tipične kvarove ima uglavnom druga generacija solaša iz 2004. (664-678) koji su prvi koji se pale na gumb - kod pokretanja motora često pregori glavni osigurač i onda treba čekati servis da ga zamijeni, dakle nepouzdani su kad se gasi motor. Naravno, tu su i problemi sa pucanjem šasije kod tih starijih serija, ali to je uglavnom riješeno kao i lupanje prednje osovine. Nešto im se prčkalo i po mjenjačima pa su u zadnje vrijeme jako agresivni u vožnji (bez obzira da li je prekidač power uključen ili ne - prva serija iz 2003. taj prekidač niti nema).
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Spiker

Na to sam i mislio. Autobus, svaka serija, ima posebnosti. Proizvodnja nije ujednačena kao PLW. Dakle, mnogo je na radionici, servisu, tehničkoj podršci, proizvođaču itd. Normalno je očekivati probleme i serijske kvarove ali ih treba i riješavati. Da je Euroline svoje odradio, Mercedes bi riješio sve nedostatke na Citarima, u početku korištenja buseva. A ovako, oni se zabili u Jankomiru pa neka riješava ARZ jer oni kao nemaju iskustva sa busevima... Man je imao najbolju podršku a to se odrazilo i na City-je na cesti. Svi kvarovi, pogotovo serijski, odmah su kvalitetno riješavani. Irisbus je posebna priča. Pa oni još uvijek nisu riješili šlamperaj oko gumene zaštite (manžetne) stupa volana. Nije li bilo slučaja da se manžetna pokida i zaglavi volan? I dalje je takvo riješenje na busevima. Na većini su te manžetne pokidane. I dalje cure kad kiša pada dva - tri dana. Ništa od sistemskih grešaka se ne popravlja. Irisbus kao tvrtka a pogotovo servis ( autobus) jednostavno nemaju organizaciju koja bi to pratila na nivo MANa. Tako da, nakon ove tri protekle godine, MAN je favorit.

421

Citat: tramvajac 92  u Listopad 15, 2012, 06:44:06
Imam dojam da su MANovi najbolji autobusi iz zadnje nabave, pošto vidim da su skoro stalno na cesti, za razliku od Citara, doduše za kokošinjce neznam, nisu mi nikako pri ruci..
Teško je uspoređivati solaša i zglobni bus, te linije na kojima voze, no km sat ne laže- slične su kilometraže napravljene što znači da Te dojam može i prevariti.
Kad još pogledaš da su MANovi redovito održavani, a Citari malo manje, (uz slične km)  slika ispada malo drugačija.
No definitivno se slažem da je krucijalno bilo i jest organiziranost te profesionalnost Auto hrvatske/ MAN importera po pitanju održavanja. 
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Od prvog dana kad su stigli ko novi statistika isto ne laže.. Citari se u prosjeku kvare dva puta češće od Lion's Cityja.
Al da se ne zavaravamo nečijom pristranošću u ZG tome, imamo i primjer drugih gradova u Hr i šire i ista je priča.

Spiker

Mijenjali su i oni motore i mjenjače. I kočione čeljusti su im blokirale i kočnice se se palile. Ali, sve su odrađivali znatno lakše nego drugi.

421

Citat: Tomek  u Listopad 17, 2012, 20:09:59
Od prvog dana kad su stigli ko novi statistika isto ne laže.. Citari se u prosjeku kvare dva puta češće od Lion's Cityja.
Al da se ne zavaravamo nečijom pristranošću u ZG tome, imamo i primjer drugih gradova u Hr i šire i ista je priča.
Čija statistika?
Conecto i ja održavamo ravnotežu naspram Ivana i Tebe po pitanju pristranosti!
Jedina razlika je u tome što ih mi vozimo, vi ne. Tko sad bolje zna, nek ljudi sami odluče.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Potraži u ZET-u podatke o intervencijama  ;)

421

Dva zgodna podatka
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN2001

Gbr 303 usporedba originalnih sa citarovim sjedalima!