Croatia bus - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:52

Konj

Croatia Bus je izgleda jedina firma koja nikada neće propasti.Svake godine se čuje neka priča
ali nekim čudom opstaju.A kako bilo da bilo još ćemo dugo gledati jedinstvene plave krstarice.
8) 8)

brioni

ako pevec preuzme cb bolje da ostane stara shema je možete zamisliti žuti city sa natpis pevec i kokom  :P :P :P :P :P
Oprostite ako ima pogrešaka

mate

Sto se toga tice...slazem se da je stara shema puno bolja...jer po tom je i CB prepoznatljiv... 8)
nek zuta slobodno ostane na kamionima ;)

brzi

#63
Citat: Tomek  u Srpanj 31, 2008, 17:35:31
Ugl. priča se priča da naš najjači kamonski prijevoznik Pevec kreće u ofenzivu u autobusnom prometu.. Pišem to ovdje jer jedan od planova je da se proba ubaciti preko Croatia busa, a ako dođe do kupnje planiram se narudžba 50  8) novi turističkih Setri... Baš me zanima dal bi autobusi ostali plavi ili bi požutili...

sve u svemu to nikako nije loše.Jest da su ga neki prijevoznici prozivali zbog navodne nelojalne konkurencije,ali eto on je od 10 actrosa stvorio vozni park od skoro 300 kamiona( u planu 500).Sad kako je to sve išlo...ali nek daje ljudima plaće i sve je dobro...a što se tiče njegove transportne strane,samo se nadam da na autobuse,ako bi tako bilo,nebi došao natpis kupujte s osmjehom  ;D jer i ovako na svim kamionima to piše...što je malo preglupo,jer kamioni su registrirtani kao Pevec špedicjija...ali eto njemu nije on po Europi reklamira Pevec...čini se da je došlo vrijeme kada odlaze velika prijevoznička poduzeća,a dolaze neka nova,poput Peveca...ali isto nebi bilo loše da ojača...jer kad se otvore Europska vrtata,nahrliti će strani prijevoznici,a ovaj je domaći...

mate

eto repku engleske docekala 2 Starlinera od CBa...
bolje bi bilo da su im poslali dva stara Translinera... ;)pa nek vide sto je docek...bas nisu ni zasluzili nesto vise...

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_video&video_id=79199&web_page_id=main_page_video

Tomek

To su 2 ex Croagova Starlinerova, onaj VIP uređen vozi našu repku  :D

Silver


Tomek

A ja sam prije sat vremena vidio VIP Starliner ZG1111CB na Zagrebačkoj aveniji s našim reprezentativcima.. Vjerojatno ih je vračao iz Čateža..

Konj

Dva su Starlinera u igri plavi tradicionalni i srebrni. Jučer je plavi bio ispred hotela Esplanade
i isti je bio danas ispred Sheratona.
8) 8)

maky

Danas viđen Croatijin Transliner kako uredno vozi po Splitu sa otvorenim poklopcem motora. Zanimljivo kako nitko od ostalih sudionika u prometu nije upozorio sholeta na bilo kakav način, nego svi voze svojim poslom...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Ima li kakvih novosti o Megalineru?  8)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Ne, ali zato je večeras viđen Transliner gb0017 na liniji za Dubrovnik u 21.00, ima sve 4 ratkape i iznutra je sređen.. Lani sam se vozio s njim i bio je u prilično lošijem stanju.. Ako nema već novih stare sređuju..

manoplan

Danas sam razgovarao sa jednim vozačem Croatie busa i rečeno mi je da bi megaliner trebao na cestu najkasnije do 10.10. ove godine.
Tada vozi neku ekskurziju za Tursku. ;).
Navodno je sve više manje gotovo i uskoro na red dolaze naljepnice s logom C.B.-a.

erobuss

Ima li ikakvih vijesti o uređivanju 404-ki ili se oni polako pripremaju za otpis?

mansg313

Da ide u istambul 10 a drugog megu ce obnavljat iduci mjesec a skyliner od ap šibenik ide na bolje mjesto