Slike iz 2010.

Autor NP-549, Siječanj 04, 2010, 22:21:52

Berlingo

Ispricavam se, ali volim prati Trolej jer ovo sta su napravili od mojeg djela grada stvarno je tesko povjerovati. Tu se tesko suzdrzim.

amalok.95

#526
648




Ruske

auuuuuuu kad ovo nam berlingo vidi...i cini mi se da je ulica tocno napisana? jel?

kico101

Pitam se koliko ljudi u Ri stvarno zna gdje je ta ulica ( držim da ni mnogi Zamećani ne znaju-neka se nitko ne uvrijedi ). Zar je toliki problem, s obzirom da je bivše okretište Zamet/Diračje u funkciji parkinga, napisati 2A Zamet ( po katastru je ispravno ). Izvedenice Donja Vežica, Donja Drenova, Zapadni Zamet, Gornja Drenova jednostavno nisu ispravne, već su prihvaćene ( nametnute ) usput. Sorry na OT. >:(
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

shef

Citat: Ruske  u Prosinac 22, 2010, 17:11:56
auuuuuuu kad ovo nam berlingo vidi...i cini mi se da je ulica tocno napisana? jel?

Da ne bi bilo daljnih nejasnoća... Eto tko je bio Ivan Zavidić ( u PDF-u)
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Shole

Eto, odasmo natpisom na displeju počast narodnom heroju! 

Berlingo

#531
Kao prvo hvala na divnim slikama! Zbilja ga je lijepo vidjeti na ovoj sugavoj liniji koja zapravo ne vozi nigdje. Slike cu spremiti sebi jer su predivne i ovo je prvi puta da ovako nesto vidim ovdje. Istina je, jedna stvar je i te kako pokvarila sliku a to je debilni displej. Ne mogu to presutiti. 2A kad je uvedena kao "cjelodnevna" linija pisalo je Z.Z. To je bila mjesna zajednica i uz nju su postojale obican Z...t i G.Z. Pa se pojavio  u vrijeme mijesnih odbora samo Z...t, sad opet i G.Z. Meni logika kaze da se to nije smjelo mjenjati i taj mi displej najdebilniji u gradu. A onda su oni penzici u Sprintu izmislili Zavidice i to mi se jako svidjalo. Pa zasto onda nebi bili Zavidovici? :)evil
Glede ulica, da li netko mozda zna gdje je ul. Avelina Turka? To je jednosmjerna ulica od ljekarne i dispanzera na ul. Ivana Cikovica Belog ili na bivse okretiste nase pokojne dvojke. Tko je bio on? Sudbina mu je bila ista kao Ivanu Zavidicu, ali najzalosnije je sta je to pok. brat od ovog sta se sad predstavlja kao glavni u M.O.-u. Zalosno ali istinito!
I da, pored debilnog displeja ja nebi bio ja kad nebi napisao da bi slika bila puno lijepsa da je Dona ispred busa.
Oprostite i meni za O.T. a definitivno je!

little-perfect-fairy

Evo nekoliko uređenih slikica!



602, srijeda na Delti umjesto 610 sa tablicom 2A otraga!


597 i 579


590

Berlingo

Badnjak i jedan krug na 720!





Zahvaljujem na slikama!

malukecp


mario dumper

Citat: Shole  u Siječanj 08, 2010, 12:51:19
497 na 3A


shole kad cete nas opet vozit pa iskrcavat na semaforu ehe i cajke pustat  ;)
bubass