Slike iz 2009.

Autor echo, Siječanj 12, 2009, 17:57:30

Tomek



NP-549


shef

569 sa novom reklamom na desnom boku:



Meni najljepša reklama na autobusu je definitivno ova Elektromaterijal na 613, a i sam bus se prilično dobro drži:



Legenda 466 se odmara u hladu:



Ma ne morate puno ni gledati, čim vidite displej na kom piše svašta, odmah se zna da je to 614, mislim da je ovo prva slika s novom tablicom:

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

nukleusri

412 i 713 najstariji i najmlađi prigradski bus  :grinko:


713 u malo krupnijem planu
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sokre


Neki dan sam bio u Rijeci i Opatiji, pa sam malo slikao..

Lijepi su i novi Citari, samo oni čudni displeji..
Viđao sam takve na Samoborčekovim/Autoturistovim Setrama po Zagrebu, nisu mi bili baš nešto spektakularno..

A i Rijeka je odličan grad. Pozdrav!


571


Evo i žena na forumu..  8)


Conecto bez bočnog broja..


32 u Opatiji - g.b. 513


2x32 u Opatiji


Shole

Nemogu vjerovat !!!!! 
Čovjek dođe pitaj boga odakle  (bez uvrede, jednostavno neznam od kuda si) i uspije uslikat 513 u Opatiji na 32.  Taj bus nikad u životu nije kročio van grada.  Za ovo da je bio u prigradu neki dan nismo ni znali, i čovjek ga uspije uhvatit a da nije ni svjestan kakvu ekskluzivu je napravio.   Svaka čast SOKRE

shef

Stvarno, svaka čast, šteta što se po EXIF-u ne vidi točan sat, reć bi da je ovo neka ispomoć, istu ovu tablu sa plavim flomasterom sam vidio neki dan na 418.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

ikar

Vozio ga je Marić jednom umjesto 446!

shef

Očito je slikano u srijedu, 22.04. Al malo mi je čudno da idu dva jedan za drugim.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

sokre


Da sam znao da je tako ekskluzivno, snimio bih i filmić.

Inače, na slici gdje su dva autobusa, prvi je 496, a drugi 513. Slikano ja par sekundi nakon slikanja samog 513.

A sve dogodilo u srijedu, 22. travnja u 13:39.

Pitanje nevezano za temu - što je `monotral`?
Vidio sam da se često spominje..



dragec52

harmonika je monotral- monotral je harmonika tj. 720 je monotral a 587 je solo bus.

421


Citat: dragec52  u Travanj 28, 2009, 13:23:39
harmonika je monotral- monotral je harmonika tj. 720 je monotral a 587 je solo bus.
ZG dopuna  poštovanom Dragecu radi lakšeg objašnjenja:
Monotral=gelenk bus,zglobni autobus.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

thomcro

#29
Mali kolaž onoga što se uhvatilo kroz nekoliko dana  ;D.



































Pozdrav by thomcro