Autobusi na probi

Autor shef, Studeni 14, 2011, 10:46:46

NP-549

#120
Kad se već tako kratko zadržao i nije ni vozio na liniji, par slika sa njihovog facebook profila


421

Na ZG prezentaciji je spomenut podatak o ≥20% ostvarene rekuperacije tijekom probne vožnje u RI, što nije čudno obzirom na konfiguraciju grada i odabrane lokacije za život građana. Obzirom na prokrom šasiju i stakloplastične panele, te 15 godišnju garanciju na baterije, ovo bi bila dobra prilika da Trolej bude prvi u nabavci http://ursusbus.com.
Manjkavost je prilično visoka cijena: od 400.000 € nagore ( ovisno o opremi).
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

kico101

A što je uopće dolazio bez probe na nekoj liniji. Na temelju čega će se donijeti odluka o eventualnoj kupovini nečeg ovakvog, ako ne na temelju nekih konkretnih rezultata dobivenih na kakvoj probi. Ili će se, po našoj dobroj staroj praksi, obaviti kupovina samo zato jer je bus lijep i ekološki u trendu ( zamisli elektro bus, vau ). A vjerojatno je riječ o nečem puno prozaičnijem, a to je sakupljanje predizbornih bodova ( slikanje, obećanja, osmjesi, bla, bla, bla ). Pun mi je kufer više ovakvih predstava. >:( >:( >:(
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Bocko

La liniji 5A je danas bio čudan bijeli autobus, nisam ga uspio slikati.

Kao za izlete ili prigradsku vožnju, s dvoje vrata.

gorgoroth


tramvajac 92

Otokar Navigo T, ZG 1583-FL  ;)

tramvajac 92

Evo ga, nije neka kvaliteta, al dobro.

Shole

Citat: Bocko  u Lipanj 16, 2017, 20:17:52
La liniji 5A je danas bio čudan bijeli autobus, nisam ga uspio slikati.

Kao za izlete ili prigradsku vožnju, s dvoje vrata.

Totalno bezvezna linija za taj autobus ako ima turistički raspored sjedala.  Mogli su ga dat umjesto minibusa na liniju 30, ili negdje po Opatiji.  Doduše sad kad nema škole bi mogao voziti većinu prigradskih linija

amalok.95

Iskreno, neznam di bi se ovaj minibus mogao najbolje uklopit. Niti jedna minibus/kombi linija mi ne pada napamet, jedino 9 i 30 znaju bit krcate, u određeno vrijeme.

Ivan

Ne znam za ovog ali ja sam dobio dojam da Otokar prilično kvalitetno radi, barem unutrašnjost, iako izvana ne izgleda kao ništa posebno.

Slažem se da Autotrolej ne bi imao kud slati ovakav bus, pogotovo otkad je Autotrans na aerodromskoj liniji... Mislim da općenito i svi ostali gradsko-prigradski prijevoznici sljedećih godina trebaju za prigradske preći na LE, sami prijevoznici se sve više specijaliziraju tj. prepuštaju dalji prigrad dalje od 30-40 km međugradskim firmama, i zato visokopodni nema smisla, jer ispada da su LE-i sve jeftiniji, i jeftiniji od visokopodnog, i na kraju interoperabilni s gradskim linijama po potrebi, i naravno prilagođeni osobama s posebnim potrebama. Dakle ne napraviti grešku kao Sisak koji je napustio linije po cijeloj županiji, a onda radi jedine linije na kojoj treba 4-5 visokopodnih (a već je imao dovoljno novijih koji ne idu u rashod) kupio 9+2 visokopodnih i 2 LE-a, to je potpuno promašeno.

Bari

Otokar dok je čekao polazak na liniji 5A prema Tibljašima
KREPAT MA NE MOLAT !

zvone16

Nešto stiže za Trolej ?

Uslikao i pozdravlja " banirani ruske "









ZvoneXp

zvone16

ZvoneXp

Shole

Po čemu ste zaključili da je za Trolej ?

Nekako mi se čini, ali nemogu 100% tvrditi, da ovaj bus nema klimu. Jel moguće da je bio na ugradnji ?

shef

Ovo i je na Kukuljanovu na ugradnji.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic