Croatia bus - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:52

ist

Pa vrijeme je opako i ne iskreno ne znam šta će im CB. Mislim da im je pametnije bilo ne uplitati se, ali to je stvar njihove procjene. Sad su kupili i u interesu im je da stvar funkcionira.
Ja bih molio ove koji pišu da odgovore: jesu li se, npr, vozači na liniji Zagreb-Dubrovnik više odmarali prije nego što je PB preuzeo CB ili sada?

mile6

da da vozači su krivi, kamo reće da su je samo oni opljačkali... evo jedno pitanje, plača ti je 2200kn, oš uzet koju prtljagu i pošiljku ili bit pošten i kruva gladan????

ist

Ja pitam kad se ljudi više odmaraju na liniji Zagreb-Dubrovnik: prije preuzimanja ili sada

BlablaPricasBezVeze

Citat: ist  u Prosinac 20, 2013, 17:52:29
Ja pitam kad se ljudi više odmaraju na liniji Zagreb-Dubrovnik: prije preuzimanja ili sada

Mislim da ima samo jedna brza dodjes i nazad ali mislim da je to Split , ove ostale sve imaju po oko 9 sati odmora

ist

#1009
Ako se ne varam, mislim da im je sada nešto duži odmor... Ili barem nije skraćivan. Koliko znam, onaj što ode u 13.30 iz Splita za Dubrovnik tek sljedećeg jutra ide nazad za Zagreb

Konj

Dubrovnik u 21 h iz Zagreba, isti vozač odmah vraća u 7 h za Zagreb iz Du Globtourovu liniju.
Izračunajte odmor tog vozača!? ??? ??? ??? ???

NP-549

odmor od 21-7 h  je  10 sati.   Dnevni odmor mora bit 11 sati, ali jednom tjedno može biti 9.  To je važilo do sada, a po novom zakonu o mobilnim radnicima dnevni odmor je 8 sati. 
A osim toga prije bi rekao da to voze 2 vozača nego 1 sam.

mile6

to nije odmor od 10 sati ako ideš u 21h iz zagreba i dođeš u dubrovnik ujutro u 6:45 po voznom redu, odmor je "prihvatljivih" 15min.

ist

Ček, kad se za Zagreb vraća ovaj koji ide u 13.30 iz Splita za Dubrovnik?

bonaparte12

ide u 21 vraca u 8 a ova sta ide u 7 vraca u 7 i 15
POLAKO I SIGURNO

Scarface

Danas mi je bilo drago vidjeti 2 vozila na ZG-PŽ s polaskom u pola 9, prvi je bio cityliner, a drugi iveco kombi, oba su bila puna  thumbs

zvone13

U subotu u jutro na CB liniji iz Zagreba  za Stuttgart dosao VOLVO Panorama Bus DA 810 CF

fakincic

Danas na Straži Probus.

fakincic

a danas na liniji u 8.30 0015CB - svali dan drugi auto  ???

ist

Za Split je navečer dolazio nekoliko dana 0005, pa jedan dan 0006, a sinoć Barbi s Eurolinesovim logom