Filmići s linija

Autor 231, Lipanj 27, 2008, 13:53:39

231

Kao prvo pozdrav svima vama!!!
Veeeellliiikkkiiii sam ljubitelj autobusa i općenito gradskog prijevoza.
Volio bih vidjeti puno slika i filmića o autobusnim linijama i upoznati ih još puno.
Nadam se da će vam se svidjeti moj prijedlog u mojoj anketi. :) :) :)
Još jedno pitanjce:Jeli Ivan dovršio prikaz linija sa nadograđenim prigradskim linijama?
Hvala i do slijedeće poruke zbogom!!!

bull92

Citat: 231  u Lipanj 27, 2008, 13:53:39
Kao prvo pozdrav svima vama!!!
Veeeellliiikkkiiii sam ljubitelj autobusa i općenito gradskog prijevoza.
Volio bih vidjeti puno slika i filmića o autobusnim linijama i upoznati ih još puno.
Nadam se da će vam se svidjeti moj prijedlog u mojoj anketi. :) :) :)
Još jedno pitanjce:Jeli Ivan dovršio prikaz linija sa nadograđenim prigradskim linijama?
Hvala i do slijedeće poruke zbogom!!!

pozdrav i tebi
za početak bi mogao reći kojim se autobusnim linijama najčešće voziš, koje su ti linije i autobus najdraži

231

Dakle,najčešće se vozim autobusnim linijama 231,106,212,861... Najdraža mi je linija 106 a i tip autobusa na toj liniji.
P.S. Oprostite što neznam toliko podataka iako sam veliki zaljubljenik. :-[ :-[ :'(

231

Evo ga pronašao sam točne nazive mojih najdražih autobusa-MAN SG 220
                                                                                                -MAN NG xx2

Ivan

Citat: 231  u Lipanj 27, 2008, 13:53:39
Još jedno pitanjce:Jeli Ivan dovršio prikaz linija sa nadograđenim prigradskim linijama?
Hvala i do slijedeće poruke zbogom!!!
Dobrodošao na forum! :)

Moja karta prigradskih linija nije baš daleko dospjela, nisam više toliko ni aktivan na forumu ni inače oko praćenja ZET-a i JGP-a općenito... Ali ako mi bude dovoljno dosadno, možda mi ipak dođe da ju ipak napravim ovoga ljeta... ??? :)

231

ej ljudi ima li tko slike UNUTRAŠNJOSTI autobusa MAN SG 220 i ploče za smjer autobusa?

bull92

Citat: 231  u Lipanj 27, 2008, 22:21:20
ej ljudi ima li tko slike UNUTRAŠNJOSTI autobusa MAN SG 220 i ploče za smjer autobusa?

na temi slike iz Zagreba na 2 od zadnje 3 slike su SG 220 sa tablom za smijer autobusa, na linijama 177 i 168

231

#7
Evo ga.U želji za filmićima linija pokrenut ću slanje filmića.Slijedeći filmić sliikan je danas (13.07.2008.) ,na liniji 106 Kaptol-Mirogoj.Polazak je bio u 08:50. Vožnja je trajala oko 7 minuta.
Ispričavam se zbog mogućih nekvaliteta,ali uzmite u obzir da mi je to prvo snimanje u autobusu. :-[  :-\
Evo kratkog sadržaja filmića:

1.Polazak s "Kaptola"
2.Prva stanica-"Medvešćak"-čekanje na semaforu
3.Prolazak pored stanice "Rockfellerova"-bez zaustavljanja
4.Zaustavljanje na stanici "Bijenička"
5.Prolazak kroz stanicu "Institut Ruđer Bošković"
6.Zaustavljanje na stanici "Mirogoj-Arkade"-kraj filmića zbog slabe memorije mobitela :-\ :-[

231

#8
I evo ga ovo je drugi dio istom linijom 106 Krematorij-Kaptol.Snimano je od Krematorija do Mirogoja (uzbrdica prije Mirogoja). Odlično se čuje Karmela!!! :D ;D
Evo kratkog sadržaja filmića:

1.Polazak sa stanice "Krematorij"-09:50
2.Dolazak na stanicu "Remetska 19"
3.Dolazak do uzbrdice prije "Mirogoja"-kraj filmića zbog već vama poznatih razloga :D

Kad bi barem jedan od vas snimio po jednu liniju kojom se najćešće vozi dobili bi filmiće za svaku liniju.To bi bilo zakon!!! :D :D
Nadam se da su vam se svidjeli moji početnićki filmiće.Šaljite i vi slično.Pozdrav!!!

231

Molim vas da pišete komentare,kritizirate i stavljate nove sadržaje.Thanks

bull92

probaj uploadat filmiće bez da ih se mora skidat

STIB

S čime se to uopće može gledati? ???
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

231

Kod mene s GOM Playerom.Dajte mi recite kak se to uplouda?

bull92

ma nisam već to dugo radio pa ne znam točno, ali mislim da je isti postupak kao sa slikama preko tinypica, imageshacka, photobucketa itd.

OT: VLC media player i BS player su puno bolji od GOM playera :D

STIB

Citat: 231  u Srpanj 13, 2008, 22:02:53
Evo vam linkovi:
Sad uživajte!!!
To je već bolje  ;)
Bilo bi još bolje da je snimano prema naprijed, s prednjeg desnog sjedala.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU