Mercedes Benz O'405 N2 i Mercedes Benz O'405 GN 2- "Kockice"

Autor MAN truck bus, Ožujak 27, 2016, 19:49:14

MAN truck bus

Otvaram ovu temu da malo pričamo o zetovim kockicama  bus123.Ako neko može stavit sliku kabine od solo kockice. Ove zglobne kockice se jako dobro drže svaki dan se vozim na 222 i rijetko nekad se pokvare.
Tu pišite vaša mišljenja kakve su Itd.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

Koliko ja znam, jednu solo kocku samo imamo, i ta je gbr.819 i u pogonu Velika Gorica je. Jedino možeš pričati o zglobnim kockicama kojih još imamo.

MAN truck bus

A jel imaš sliku kabine?
Oprostite što sam naporan treba za projekt  ;)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Dreamwalker

Kabina ti je ista kao i u zglobnim kockama 506-525. Inače, forum postoji od 2007. godine i ako si malo daš truda, pa pogledaš stare teme, stare slike, da se naći puno korisnih informacija pa prije otvaranja bilo kakvih novih tema, malo prolistaj i pročitaj jer su dečki stvarno puno truda uložili u dugogodišnje prikupljanje informacija.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

Ja sam se vozio u kockici 521 moja najdraža ima i kabinu kao Mercedes Benz citaro g I  samo bez knenlinga. :-\
Tipa ovo našao u photo album 2008 .http://i241.photobucket.com/albums/ff281/touringovac/garaai401010.jpg
Samo recite jel takva.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Ne, ovo je iz ex 401  (801), ali da, slična je kabina kao u 521.

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Ivan

Ako misliš na ovo s (valjda) g.b.515, da, slično tako je u solo (osim nekadašnjih TAZ-ova 401-405 koji su bili slični kao 501-505).
http://i218.photobucket.com/albums/cc62/NT_2200-1/S5008942.jpg


Inače, nisu baš u dobrom stanju preostali zglobni, vozim se ponekad na 107 i ne sjećam se kad sam se zadnji put vozio u nekom da nije preskakao mjenjač, motor jedva gurao ili se čuli čudni zvukovi prijenosa, ili vrata "štekala", ili sve zajedno. Općenito je neugodno da izlaze na liniju, koliko god sam ih cijenio dok su valjali, sad mi daju dojam da trebaju uskoro ili masovno u rashod ili sklepati 5 pristojnih od ostataka.

Mislim da su to uvjerljivo najgore održavani autobusi u ZET-u trenutno, i ne sjećam se nečeg takvog u APD još od pojedinih raspadnutih O305G koji su isto vozili 107 prije 7-8 godina, nadao sam se da se takvo nešto neće ponavljali no eto, očito hoće...

MAN-ovi istih godišta su u dosta boljem stanju, osim ofucane unutrašnjosti ne daju baš takve naznake da su pri kraju vijeka.

MAN truck bus

Ja se svaki radni dan vozim bar u jednoj kockici i bas ne dozivim da preskače mjenjač i da štekaju vrata.
Ima jedna 507 na kojoj non stop preskače mjenjač.Tak da ima 2 -3 loše al ostale su po meni solidne ;)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Citat: Ivan  u Ožujak 28, 2016, 14:24:43
Inače, nisu baš u dobrom stanju preostali zglobni, vozim se ponekad na 107 i ne sjećam se kad sam se zadnji put vozio u nekom da nije preskakao mjenjač, motor jedva gurao ili se čuli čudni zvukovi prijenosa, ili vrata "štekala", ili sve zajedno. Općenito je neugodno da izlaze na liniju, koliko god sam ih cijenio dok su valjali, sad mi daju dojam da trebaju uskoro ili masovno u rashod ili sklepati 5 pristojnih od ostataka.

Mislim da su to uvjerljivo najgore održavani autobusi u ZET-u trenutno, i ne sjećam se nečeg takvog u APD još od pojedinih raspadnutih O305G koji su isto vozili 107 prije 7-8 godina, nadao sam se da se takvo nešto neće ponavljali no eto, očito hoće...

Mislim da se biodizeli (NG 313) opasno približavaju kockicama po neodržavanju.

marin

506 i 513 sam ja osobno dozivio kao najbolje, jer stvarno idu bez zacukavanja, možda čak i bolje od Citara. A biodizeli, klasika, dobro da nije neki škart jer nebi puno autobusa izdržalo 100% opterećenu 109 svaki dan i prenatrpanu plus da je održavanje nikakvo. Isto tako pojedini Citari koji su dugo vozili na 268 osjećaju posljedice toga.

MAN truck bus

Citat: marin  u Ožujak 28, 2016, 16:38:43
506 i 513 sam ja osobno dozivio kao najbolje, jer stvarno idu bez zacukavanja, možda čak i bolje od Citara. A biodizeli, klasika, dobro da nije neki škart jer nebi puno autobusa izdržalo 100% opterećenu 109 svaki dan i prenatrpanu plus da je održavanje nikakvo. Isto tako pojedini Citari koji su dugo vozili na 268 osjećaju posljedice toga.
E pa 513 je crko.
Detalji u kvarovima

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

MAN truck bus

Zašto služi crveni prekidač u kockicama zglobnim kod ručke parkirne kočnica.Za deblokadu stanične ili parkirne kočnice?  piše "NOT AUS "

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

Shole

Stanične i još nekih stvari.  Parkirnu se nemože deblokirati

C2

"NOT AUS" funkcija koliko ja znam služi za isključenje cjelokupnog sustava od elektronike do motora u slučaju opasnosti.