Školski prijevoz ZET-a

Autor Portos, Studeni 21, 2007, 22:02:42

Portos

Citat: conecto board=zg thread=1188855097 post=1188855097Danas s prvim danom nove školske godine ipak je krenuo i školski prijevoz ZET-a na području Zagreba. U AP Dubrava pojavilo se osam novih MAN Lion´s Classic s garažnim brojevima 611-618. U osnovi su bijele boje sa žutim dijelovima prema novom pravilniku o prijevozu djece koji još ipak nije službeno na snazi. Imaju dvoja jednokrilna vrata od kojih su stražnja iza osovine (slično kao oni metalik od Presečkog). Jedino mi nije jasno da li su ova vozila trajno rješenje jer jedni pričaju da su to ZET-ovi autobusi dok drugi kažu da su posuđeni a ni to nije jasno od koga. Formirane su i nove linije s brojevima, a na autobusima su istaknute na klasičnim tablama.
Slika i nije nešto ali danas sam ih vidio 3. 2 u Lučkom 1 tu kod Jamnice

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

22.10.2007.

Novi školski autobusi u AH u Radničkoj











Nemaju sjedala >:([/quote]

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Podsusedski Lion´s classici dobili su garažne brojeve 65 i 66, danas sam u vožnji ulovio 65 ;)








PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

tamlover

Mislite li da smiju/trebaju stavljati školske buseve na redovne linije? Jedan je navodno (info sa starog foruma) viđen na liniji 179. Jasno je naglašeno da su autobusi kupljeni posebno za određenu namjenu (školski prijevoz).
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Portos

Citat: tamlover  u Studeni 22, 2007, 23:36:08
Mislite li da smiju/trebaju stavljati školske buseve na redovne linije? Jedan je navodno (info sa starog foruma) viđen na liniji 179. Jasno je naglašeno da su autobusi kupljeni posebno za određenu namjenu (školski prijevoz).
Jedan je u petak ujutro vozio na skraćenoj 128 do građevinske škole (65 ili 66)
Jednoga sam sredinom tjedna, bez ZET oznaka vidio u AH u Radničkoj (jedan od iznajmljenih bijelo-žuti)
A g.b. 11 sam slikao sinoć na Ljubljanici. Dakle još je u najmu.








PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Ivan1983

Slikano danas u AP Dubrava.Vozi školu u Sesvetama!!!!

Ivan1983

I još dva školska,nisam uspio vidjet koje škole voze!!!

tamlover

Citat: Touringovac  u Prosinac 04, 2007, 13:45:01
Slikano danas u AP Dubrava.Vozi školu u Sesvetama!!!

275 je redovna linija! >:(
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Ivan1983

da,poslje sam tek vidio da sam se zeznuo!!!!!

Ivan

Prije negdje tjedan dana sam vidio žuto-plavog škoskog na 129, danas opet...

Eurobus av120

Citat: tamlover  u Studeni 22, 2007, 23:36:08
Mislite li da smiju/trebaju stavljati školske buseve na redovne linije? Jedan je navodno (info sa starog foruma) viđen na liniji 179. Jasno je naglašeno da su autobusi kupljeni posebno za određenu namjenu (školski prijevoz).

taj žuto-plavi bus je redovita pojava na linijama 178 i 179 vidim ga gotovo svakodnevno... pokušat ću uloviti koji je g.b.

Portos

Citat: Ivan  u Prosinac 04, 2007, 16:07:23
Prije negdje tjedan dana sam vidio žuto-plavog škoskog na 129, danas opet...
...danas opet (66)

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

konkordsky

Citat: Touringovac  u Prosinac 04, 2007, 13:45:01
Slikano danas u AP Dubrava.Vozi školu u Sesvetama!!!!


Viđen na linijama 277,278 i 280.
Stvarno, jesu li to busevi za prijevoz djece ili za redovne linije?
NEMA PROBLEMA,POSTOJE SAMO RJEŠENJA!