Autotransport Karlovac – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 09, 2007, 10:39:00

Tomek

Da, i dva Isuzua od Samoborčeka, ali je Autotransport KA dao najviše buseva..

miky

Citat: Tomek  u Travanj 07, 2008, 23:24:43
Karlovčani su bili glavni prijevoznik Amerikanaca za vrijeme boravka Busha. Desetak njihovih autobusa je bilo iznajmljeno. Ovi su se vjerojatno vračali u Karlovac nakon što je Bush otišao.

To je sve trebao voziti Atlas, ali su njihovi autobusi zauzeti u Poreču, voze Monoramu.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

manoplan

Jučer mi se ukazala karlovačka setra 415 bez natpisa na bokovima,ali sa njihovim oznakama na prednjem i zadnjem kraju...Sad,jel to prinova ili je jedna od njihovih 415 HD izgubila oznake?

man750

Citat: manoplan  u Svibanj 10, 2008, 00:02:00
Jučer mi se ukazala karlovačka setra 415 bez natpisa na bokovima,ali sa njihovim oznakama na prednjem i zadnjem kraju...Sad,jel to prinova ili je jedna od njihovih 415 HD izgubila oznake?

Bijela je u Dubrovniku(videna u cetvrtak) ,pored redovnih natpisa ima i natpise Atlas jer je u najmu(reg KA2100AK),a plavu (KA 2101AK) nisam odavno vidio, mozda su nju obojali ,a mozda je i stigla nova.Treba provjeriti registraciju.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

miky

Plava je i dalje plava, jučer viđena u Dubrovniku. Bijela još nije tu, ovdje je 3-osovinka.

kriticar

Citat: miky  u Svibanj 10, 2008, 11:26:34
Plava je i dalje plava, jučer viđena u Dubrovniku. Bijela još nije tu, ovdje je 3-osovinka.
Koja je onda ovo viđena i slikana u četvrtak

valjda prepoznaješ mjesto?
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

tamlover

Opet čudnovata linija Duga Resa - Zagreb i kao i prošli put kad sam slikao bus na toj liniji, i ovaj je parkiran ispred jednog shopping centra:
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

miky

Plava je i dalje plava, jučer viđena u Dubrovniku. Bijela još nije tu, ovdje je 3-osovinka.

Koja je onda ovo viđena i slikana u četvrtak

valjda prepoznaješ mjesto?

Tako je, u pravu si, vidio sam je i ja onaj dan kad sam ovo napisao.
Naravno da znam i kad si ovo slikavao ja sam izlazio sa aerodroma...

Tomek


Tomek

Cityliner koji djeluje prilično zapušteno



kriticar

I ovaj opalin vozi u najmu Atlasa


1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

lav

kriticar čija je ovo setra s 215 hd pored ove Temse na drugoj slici.Koju liniju on vozi.I da nemaš možda neku sliku tog busa.Vidim dobro je očuvan ;)

brioni

danas u Puli ova Setra i Temsa (ali ju nisam uspio uhvatiti) vozili turiste

Oprostite ako ima pogrešaka