APP Zadar

Autor Tomek, Prosinac 02, 2009, 14:03:58

tomo

Citat: NightRider  u Prosinac 19, 2009, 15:55:46
Citat: malerica  u Prosinac 19, 2009, 13:03:07
Ne shvaćam kako su vozači sad opet nezadovoljni. U čitavoj ovoj situaciji u državi i stanju na tržištu rada, netko je našao novi posao za dvadeset i troje ljudi koji su lako mogli biti zauvijek zaboravljeni kao i tisuće drugih radnika kojima firme svakodnevno idu u stečaj, pa koga boli ona stvar za njihove sudbine.

Kažu da su sad na minimalcima, a kod Jage plaće nisu ni dobivali.....jedino objašnjenje koje mogu izvući iz svega - očigledno se u Contusu obilato podmazivalo džepove dnevnicama, kartama na crno i sl,  tako da se nedostatak plaće ni ne osjeti....a sad kad je sve po propisima i crno na bijelom.......opet ne valja.........

Tko će narodu ugoditi!


E ja stvarno ne razumijem koji je tvoj interes, ako imaš razloga govoriti protiv vlasnika Contusa jer ti je svojevremeno tlačio nekog iz obitelji ( u što ne vjerujem, mislim da se radi o tebi, previše mi ovo osobno zvuči), što imaš protiv vozača bivšeg Contusa? Biće da se radi o nekim neispunjenim ženskim željama. A što se Contusa tiče, nije važno što je bilo, dok je bilo, bilo je dobro, i kad je bilo najgore, bilo je bolje nego u drugim firmama. Nikad više gazde kao što je bio Jago! :'(



Nikad više k'o Jago, zato je i propao!

Tomek

Da se vratimo malo na buseve, u APP Zadar je završila i mala Setra S411HD gbr159 -- registracije su -- ZD-576-GC

man750

Citat: Tomek  u Prosinac 21, 2009, 16:45:59
Da se vratimo malo na buseve, u APP Zadar je završila i mala Setra S411HD gbr159 -- registracije su -- ZD-576-GC
Hoce li ostati ijedan noviji bus u Slavonskom Brodu?
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

mate

Citat: man750  u Prosinac 21, 2009, 17:08:46
Citat: Tomek  u Prosinac 21, 2009, 16:45:59
Da se vratimo malo na buseve, u APP Zadar je završila i mala Setra S411HD gbr159 -- registracije su -- ZD-576-GC
Hoce li ostati ijedan noviji bus u Slavonskom Brodu?

kako je krenulo nazalost nece, jedino sto je od novijih u SB je S416 UL, Gbr.165...

Tomek

Danas za Zadar gbr148


busfan

Kako su im popunjeni autobusi? Hoce li im se isplatiti sto su preuzeli te linije?

NightRider

Da su pametni, isplatilo bi se ovako, čisto sumnjam. Nemaju sluha za putnike koji su s Contusom navikli na visoki standard. Nema više bombona, vrećica, maramica, a ni filmova. Popusta nemaju kao što ih ima konkurencija iz Zadra, prtljaga se plaća, djeca plaćaju bez obzira na dob, nema popusta za umirovljanike i studente. Upitne su njihove namjere u Zadru.

NightRider

I baš me briga, znam da ćete reći zato je i propalo, ali nikad više cara kao što je bio Jago!  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

maky

E pa hostese su ostale! Meni više od tog, zapravo ni ne treba...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

kromosom666

haha, pa o popustima i ostalome pričajte ako ste putovali i tražili te popuste... :)

malerica

Citat: NightRider  u Prosinac 24, 2009, 21:35:16
Da su pametni, isplatilo bi se ovako, čisto sumnjam. Nemaju sluha za putnike koji su s Contusom navikli na visoki standard. Nema više bombona, vrećica, maramica, a ni filmova. Popusta nemaju kao što ih ima konkurencija iz Zadra, prtljaga se plaća, djeca plaćaju bez obzira na dob, nema popusta za umirovljanike i studente. Upitne su njihove namjere u Zadru.

Polako, polako. Prvo, kvaliteta Contusa je posljednjih godina drastično opala. Niti je bilo bombona niti maramica. Putnike su vozači davili Narodnim radiom. Uvijek su naplaćivali prtljagu. Imali su najskuplje karte ako nemaš njihovu iskaznicu, zato je većina studenata uvijek putovala Puntamikom. Busevi su im nakrcani dodatnim redovima sjedala tako da su bili prilično neudobni u usporedbi s ostalima. Ovo iz svog putničkog iskustva.
Drugo, rečeno je da će Contusove iskaznice za popust vrijediti i dalje kod novog prijevoznika.....zar nije bilo nekih uvjeta za cijene još kod natječaja?
Mislim da Požega ima dobre buseve, ali nije lako konkurirati Puntamici, koja je stvarno dosta podigla kvalitetu - to također mislim iz putničkog iskustva.

NightRider

Busevi nakrcani dodatnim redovima sjedala?!? ??? Što je to neka posebna izvedba autobusa? Ili su sjedala i po sredini?  ::|Znaš li ti uopće kako autobus izgleda?  ;)

Shole

Pretpostavljam da je mislio da su 53 umjesto 49 ili 55 umjesto 51.

malerica

Ne znam koliko točno sjedala ima u kojoj verziji busa, ali sjećam se da mi je jedan vozač objasnio da su određeni busevi bili naručeni s dodatnim sjedalima, odnosno, verzije s najviše moguće sjedala unutra. To se itekako osjetilo na udobnosti, za koljena pogotovo.....bilo je primjetno da je prostor između sjedala nešto tješnji. 

NightRider

Dodatna sjedala se stavljaju na mjesto predviđeno za wc, dakle nemaju nikakve veze s prostorom između sjedala. Ili je možda za Contus rađen ekskluzivni unikatni tip autobusa!?!  ;D