Pogađalica --- mjesta gdje su uslikani autobusi ZET-a

Autor Tomek, Studeni 24, 2008, 21:48:08

421

Citat: conecto  u Siječanj 04, 2010, 14:31:15
Ime autora je pola odgovora, a školski MAN bi mogao odati da je snimljena ovih dana.


Trebalo je pogoditi mjesto , a ne metodu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Daniel

Citat: 421  u Siječanj 05, 2010, 17:57:32
Citat: conecto  u Siječanj 04, 2010, 14:31:15
Ime autora je pola odgovora, a školski MAN bi mogao odati da je snimljena ovih dana.


Trebalo je pogoditi mjesto , a ne metodu.

Možda je conecto gledao u kinu Sherlocka Holmsa ;D

Shole

Ma baš on ide u kino. Zadnji put je gledao Lepu Brenu u Hajde da se volimo 3

421

Citat: Shole  u Siječanj 05, 2010, 18:42:08
Ma baš on ide u kino. Zadnji put je gledao Lepu Brenu u Hajde da se volimo 3
... dok je bio u vojsci.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

conecto

Ma tko će još ić u kino kraj 100 i kusur programa na Max-TV (i naravno foruma). Ali kako znate za Lepu Brenu - baš je bila na staru godinu na PTC-u (Hajde da se volimo 1) gdje LB i Slatki greh guraju Sanosa od firme "Raketa" Titovo Užice. Zbog nje sam propustio pola filma "Kad Miki kaže da se boji" na HTV1, pa sam poslije službe morao čekati reprizu do 4 ujutro. A u njemu se sve odvija u vrijeme dok je Zagreb bio Zagreb (grad s dušom), a ne ova današnja Velika Palanka. I onda su kina bila kina (Zagreb, Balkan, Studio, Central...), a ne ovaj današnji umjetni sinestar u kojem više potrošiš na kokice nego na kartu.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

ipiljek

Znam da je ovo već viđena i stara slika, ali jednostavno me muči gdje je ona uslikana?? ???
Pokušavam već dulje vrijeme skužit, ali ne mogu. :-\

http://img294.imageshack.us/img294/213/zetmanrl2.jpg

Dečki unaprijed vam se zahvaljujem! ;)
18.3.2009. MAN SG220 POSLJEDNJI PUT U PROMETU, TE UJEDNO I MOJA ZADNJA VOŽNJA S NJIM NA LINIJI 124 !!

Berlingo

#36
Ja kao neko tko nije iz Zagreba mogu napisati samo da mi se cini da on dolazi iz V.Gorice. Cini mi se da je to onaj semafor gdje se ispred njega moze lijevo prema Zagrebackoj aveniji, a desno bi mu bila Slavonska. Nekad je taj komad bio Avenija bratstva i jedinstva. Ajmo decki, ispravite me ako grjesim!
A i nije jednostavno otkriti. Moze biti i ispred Lisinskog.

STIB

Citat: Berlingo  u Veljača 28, 2010, 00:49:43Moze biti i ispred Lisinskog.
Ispred Lisinskog, definitivno. Vide se tramvajske tračnice!
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

Citat: STIB  u Veljača 28, 2010, 06:32:09
Citat: Berlingo  u Veljača 28, 2010, 00:49:43Moze biti i ispred Lisinskog.
Ispred Lisinskog, definitivno. Vide se tramvajske tračnice!
Definitivno Lisinski u smjeru Glk, samo raskrižje je ostalo isto, jedino ne vidim onaj obelisk u pozadini.

Tomek

Tako je, bus ide prema Glavnom kolodvoru, a pogled koji snimatelj ima je prema jugu(Novom Zagrebu)
Inače ono što je zanimljivo je da još nije bilo NSB-a koji se izgradio tek krajem 90-ih.

Ivan

Citat: Tomek  u Veljača 28, 2010, 09:56:54
Tako je, bus ide prema Glavnom kolodvoru, a pogled koji snimatelj ima je prema jugu(Novom Zagrebu)
Inače ono što je zanimljivo je da još nije bilo NSB-a koji se izgradio tek krajem 90-ih.
Nova NSK je otvorena '95, ovo je slika iz '96, bila je već tamo samo se ne vidi od busa.

421

Datum piše u dnu slike - 5.6.`96
A nitko ne komentira bus 274 koji vozi liniju 221?
Koliko se ja sjećam, APP  nikad nije vozio tu liniju.
Berlingo, legendo, promašio si samo jedno raskrižje.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Ivan

Pa mislim da gore piše 220 Dugave, koliko se ja sjećam, nju i 219 je vozio APP jedno vrijeme, mislim da je i onaj TAM iza isto podsusedski, broj mi se čini dvoznamenkasti.

421

Malo se slabije vidi broj linije , ali vjerujem da si u pravu.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

221

Citat: Ivan  u Ožujak 01, 2010, 08:41:16
Pa mislim da gore piše 220 Dugave, koliko se ja sjećam, nju i 219 je vozio APP jedno vrijeme, mislim da je i onaj TAM iza isto podsusedski, broj mi se čini dvoznamenkasti.

Ne bih se baš kladio. APP je vozio 219, ali 220 mislim da nije.
Prije bi bilo da je taj gbr 274 uletio kao zamjena sa linije 268 (odnosno 159).