Jelinak, Žepče

Autor autobusi.org, Prosinac 04, 2007, 16:01:47

maky

#30
Ovom Jelinakovom sivom Citylineru sa gornje slike je jutos u jednoj od najprometnijih ulica u Spitu pukla guma. Nije bilo druge, shole je zavrnuo rukave, izvadio rezervnu, pajser u ruke i  :P

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

lav

Imali Jelinak kakv e-mail ili telefon.Trebam ih nesto kontaktirati.Interesuje me koliko košta povretna karta na relaciji Usora-Trogir.Mislio ljetovati u Trogiru pa zato

Tomek

Ovaj Cityliner koji je par tjedana stajao u Zagrebu sa njemačkim probnim tablicama dobio je ZG tablice i natpis vlasnika sa strane -- Jelinak




Tomek

Zadnja dva dana slikam ovu čudnu Setru koja ima vrata u sredini, ali i straga neka poluvrata




brzi

Citat: Tomek  u Srpanj 06, 2008, 18:33:39
Zadnja dva dana slikam ovu čudnu Setru koja ima vrata u sredini, ali i straga neka poluvrata

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/050720082430.jpg[/img]

http://i205.photobucket.com/albums/bb124/zgheart/060720082460.jpg[/img]

postoji mogućnost da su ova poluvrata za ulaz invalida.Koliko vidim ispod ima isto neki otvor koji se ne otvara kao prtljažnici nego kao vrata u automobila,pa bi tu moglo stajati neko kao dizalo za invalide...to sam viđao na nekim serijama setre...

mate

Setra S 215HD...registracija 441-J-931...linija Zagreb - Zenica



Isuzu Turquoise...registracija 137-A-235...isto na liniji Zagreb - Zenica


stipe15


mate

Neoplan na liniji Zagreb - Zenica...


lav



lav

Nisam znao da Jelinak vozi liniju za Srbiju neznam tačno koji grad ali danas viđen na auto putu Beograd-Zagreb kod Rume mini bus Iveco ???

stipe15


erobuss

#42
Jel može netko napraviti popis voznog parka?  :-\

Čini mi se da imaju dva Citylinera Platinum Edition  ::|

stipe15


aaaaa

Citat: transturist  u Siječanj 10, 2008, 09:30:21
Kada vec pisemo o ovoj firmi ja  cu ispricati kako sam zapravo upamtio Jelinak kada sam vidio jedan njihov stari Transliner prije nekih 7 godina. Naime, bio sam prijatno iznenadjen kada sam na GP Kamensko izasao iz svog autobusa a iza mene je pristigao Jelinak. Posadu njihovog autobusa cinile su dvije mlade dame. U kratkom razgovoru sa njima kazale su mi da obje imaju D kategoriju i da osim njih nije bilo nikoga vise u posadi. Dakle dvije dame-djevojke obavile su liniju za Zadar. Po ovom dozivljaju Jelinak mi se odmah ucrtao u pamcenju.

Tačno tako. Ne znam ko je druga dama ali znam da je jedna zasigurno kćerka vlasnika firme (mislim da se zove Slavica nisam siguran). Pomenuta dama vozi već nekoliko godina i mislim da to radi iz puke dosade.  U posljednje vrijeme sve rjeđe...