Reklame na autobusima

Autor maky, Kolovoz 20, 2008, 22:09:12

man323

#465
Prometu bi dobro došlo da busa foliraju žutom bojom. Ako se koristi dobra folija, onda će ista držati dugo. A pak s druge strane je foliranje brzo obavljeno i jeftinije za razliku od pravog pituravanja.
#308 mi izgleda kao ciganski bus. Naprijed ima svakakvih boja, počevši od crvene, preko narančaste do žute. I na kraju plave. A ova će zelena ekološka vinjeta biti na staklu dok isto ne pukne i ne zamijeni se. O displayu neću trošiti riječi. Pokraj 100% ispravnog displaya (koji se može osposobiti u jednom danu) oni koriste tabele. Displayi su iste marke kao i zagrebački. U jednoga je LED (#307) u drugoga pak flipdot (#308).

XDonald

Lipsi bi bio da je osta crveno-plav kao do nekidan , ili ako vec lipe foliju da zutom folijom oblijepe do vrha displaya, retrovizore, ratkape i klimu na krovu, tako da bus barem izgleda jednobojan.
Na #307 se dosta bolje uklapa zuta folija s bilon bojon klime i ruba krova , nego na ovome s crvenom.

Neko

Pa mogu se piturat ratkape i poklopac klime, ali kod Prometa se od pituravanja biži kao da je kilo piture 1000kn, a ruke još toliko.

Lion's Driver

Ljudi moji...nemar...nebriga...zurba...ispravnih autobusa fali i ne smije stati u garazi zbog obicnog farbanja...ruzno je al tako je...

myildirim129

Citat: Neko  u Veljača 12, 2017, 17:57:50
Pa mogu se piturat ratkape i poklopac klime, ali kod Prometa se od pituravanja biži kao da je kilo piture 1000kn, a ruke još toliko.
Da li se zna otprimjerka cijena bojanja zglobnog citara?

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

#210 bez reklame izgleda ruzno.Bar su  ga mogli malo bolje ocistit.

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule

Upravo skidju reklamu sa mercedesovog dvoosovinca nisan uspia vidit broj ali cini mi se onaj sta je ima reklamu za zlato, zuto-crna kombinacija.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


RegioBus

Citat: Sule  u Travanj 08, 2017, 11:19:49
Upravo skidju reklamu sa mercedesovog dvoosovinca nisan uspia vidit broj ali cini mi se onaj sta je ima reklamu za zlato, zuto-crna kombinacija.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Ako je to taj onda je #263

roko

#287 ima istu reklamu kao #266.

man323

Jedan je SG 313 dobio novu reklamu. Ovog puta od EuroDausa koji reklamira Volkswagen modele. Pretpostavljam da se radi o g.b. 190
Obratite pozornost na ne postojanje kruna na prednjim kotačima i na bijele elemente poklopca hladnjaka (od bivše reklame?).

XDonald

#275 dobio novu reklamu:

man323

I dalje nije nikoga briga za autobuse. Jasno se vidi ljepilo i prljavština koja je ostala od zadnje reklame, a nikako mi ne ide u glavu kako firma može lijepit reklamu na prljavu površinu...

XDonald

Ipak ovaj nije #190, nego #191.  ;)
#258 i #192 su ostali bez reklama, a na #190 su skinuti ostaci reklame s prozora prikolice.