Mercedes-Benz Citaro

Autor maky, Svibanj 07, 2008, 13:45:51

maky

Sv. Duje je, glavni svetac ovoga grada, pa morali su danas više i novi autobusi provirit nosom vani, pa makar ovih nekoliko (četiri ako se dobro sjećam)  šta su registrirani... Vozili su samo linije 17 i 8:











NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Maky,nešto ću ti reć,ali meni oni uopće "ne pašu"nekako šta ja znam....... ::|
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

tamlover

Ma prekrasni su.
Ne laprdaj...
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

netko

Citat: tamlover  u Svibanj 07, 2008, 22:39:16
Ma prekrasni su.
Ne laprdaj...
Ma dobro lijepi su oni,ali ljepši mi je Clasic 100 puta od njega,nekako nemam sklonost prema njima baš neku. :-\
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Svibanj 07, 2008, 22:30:52
Maky,nešto ću ti reć,ali meni oni uopće "ne pašu"nekako šta ja znam....... ::|
Čuj, ja sam ti teški MAN-ovac, tako ako ikome nebi trebali pasat, onda je to meni.
Međutim, kao razumno živo biće, ne mogu zanemarit činjenicu da su jako udobni, tihi, i zaista su vrlo, vrlo dobri autobusi i moram priznat da mi pašu, uglavnom mogu pisati pohvale. Drago mi je što ih imamo.

Citaro slikan iz Citara:


Još jedan Citaro:


I naravno, raspored sjedala kao u MAN-ovima:


Iskreno da priznam, najviše me od svega živciraju ona tipkala za Stop  >:(   Da mi je samo znati kome je ono palo napamet, još u prvoj generaciji Citara...  ::|

S obzirom da su novi, čuje se onaj lijepi miris kakav još nije izvjetrio ni iz MAN-ova. Sholeti ih voze  sporo i "štede" ih, kao što su i  lavove prošle godine u početku štedjeli, zato sam jučer doslovno skoro za dlaku zakasnio na dogovor, a bio bi da nisam trčao...  ::|  A valjda će ih proći i ta faza kao i sa lavovima.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Jutros i ostali Citarčeki išli jedan po jedan na tehnički pregled u Dujmovaču.Evo i slike makar nije baš naj  ;D


maky

Kao što se i govorilo, danas su registrirani svi Citari:


A i večeras se vozio u njemu, shole ga štedio kao da će ikad doživjeti godine g.b. 138... Vožnja je trajala duplo više nego inače.

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#7




Jedan poništivač u cijelom busu, i to samo naprijed, a to je zato jer se kao što smo i govorili, spremaju uvoditi automatsku naplatu, pa je ovo samo privremeno rješenje...


Kad smo već kod Citara, saznao sam da imaju motore od (samo) 300 KS, dakle čak 10 manje od MAN-ovih troosovinaca. Vrlo su tihi, neznam kako idu, jer svaki put dosada kad sam se vozio sholeti ih štede, tako da  :-\
Moram primjetit da  su u prednjem dijelu neudobniji i prenose više udaraca nego u prikolici, gdje je ljepše sjediti, zato jer tamo lagano valja.

Danas, dok sam se vozio u jednom od njih, shole je samo upalio klimu u  prikolici, a nije naprijed i moram priznat da je i naprijed bilo ugodno.

Inače, stadosmo na stanicu na pazaru, kad ono oglasili se pusti alarmi, nešto pišti, pali se lampica od zadnjih vrata, ne mogu se zatvoriti, a bus ne može ni krenuti. Shole kaže na displayu piše "Aktiviran rezervni ventil" i hvata se za glavu jer zna da on nije ništa učinio. Tada sam se ja lijepo sjetio u čemu je problem, rekao sholetu da mi otvori vrata, došao do stražnjih vrata, zatvorio onaj ventil za otvaranje vrata u nuždi, što ga je neki divljak okrenio, vratio se u bus, shole probao i vrata se zatvorila. Žali Bože, ti isti kreteni su na taj način silovali vrata i u svim lavovima.

EDIT: mislim da je jedan od Citara na servisu, vidio sam da je u garaži parkiran unutra na kanalu, jer doznajem da mu se pokvario retarder...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

#8
Noćna:


Inače... Vozim se večeras s ovim g.b. 268 na liniji 8 i uđu na Zvončacu neki momčići, maks. 12 - 13 godina, njih petorica. I lijepo oni ravno na zglob, jedan se izvalio na harmoniku, drugi se vješa po rukohvatima, treći upire onaj "Stop" ko idiot, itd... A ja  bijesan, al suzdržavam se, ne smijem klepnut nikoga tako mladog, još će me optužit za napad na maloljetnika. I izađu oni lijepo na idućoj stanici, ja mislio odahnut, kad ono neki dasa, kad je shole zatvorio vrata i krenuo sa stanice, lijepo se približi busu i potegne ga nogom. Srećom, poslije kad sam izašao, vidio sam da nije bilo štete.  Da se mene pita, da ja znam tko je taj što je to učinio, prvo bi probio nogom njegov  auto, po mogućnosti novi i skupi, onda bi probio nogom njegovog oca klipana  koji ga je napravio i koji ga nije odgojio, a onda bi probio nogom njegovu mater koja ga je rodila i koja bi na sve ovo šta sam ja napisao 100% rekla: "A nije moj sin to..."

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

man134

preljepi su,samo da ih huligani oce cuvati bilo bi super...

maky

Vozio se sa g.b. 261 na liniji 11, a naravno da je bio pun i da su se ljudi tiskali unutra, ali kad su mogli solo lavovi godinu dana prolaziti takvu torturu, onda nema razloga zašto nebi i Citari...






A s g.b. 266 sam se taman vozio natrag kad je bio najveći udar kad školarci idu doma. Citaro G prepunjen, napokon sam čuo i motor kako vrti u visoke okretaje uzbrdo. Uzbrdo je išao u 2. brzini (od 4), malo sporije nego sam očekivao, a klima nije radila. Da jest, neznam kako bi. Stvarno mi je malo čudno šta su uzeli zglobne autobuse od 300 KS, koji imaju i klimu, a uzevši u obzir i konfiguraciju terena u Splitu, to je malo. A bilo kako bilo, i ovako su preskupo koštali (322 tisuće EUR-a komad)...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Stajao sam sad kraj sholeta u zglobnom g.b. 266, gledao sam na displayu, piše kolika je potrošnja na 100 km i koliko je potrošnja u jednom satu. Uglavnom,  shole je sa umjerenom vožnjom, bez upaljene klime, postizao potrošnju od 50l na 100km.
Inače, Citari nemaju ugrađen radio, dok svi MAN-ovi imaju. Nevjerojatno! Platiš autobus  toliko puno i nedaju ti radio  :-X

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Nešto sam baš danas pričao s jednim sholetom od Citara i baš smo došli na pitanje klime... Malo sam tražio po netu, ali nisam uspio naći koliko jake klime im ugrađuju, međutim, naišao sam na podatak da  se u Neoplan Starlinera ugrađuje klima od 38 kW. Ajmo reć da je to za zglobni autobus malo više i neka iznosi 50 kW. I sad ja razmišljam, kupljeni su Citari sa motorima od 300KS ilitiga 220kW. I sad kad bi ja od tih 220kW oduzeo 50 na klimu, šta bi mi ostalo?! 170kW?! Skoro ko Avtomontaža! Nikako mi to nije jasno, pa ako se netko malo bolje razumije u tehnikalije nek objasni.
Evo baš sam danas gledao, uzbrdo, bez upaljene klime vuče u drugoj brzini na malo više od 1500 okretaja. A šta kad je klima? Prva?!  ::|

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

E,al ček,stani malo.Citaro ima dvije klime.E sad neznam kako si ti mislio,ali bi li jednako gubio "ovako"kako si ti rekao ili kad su obe dvije klime full upaljene. ;) ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

maky

Citat: netko  u Svibanj 13, 2008, 21:20:25
E,al ček,stani malo.Citaro ima dvije klime.E sad neznam kako si ti mislio,ali bi li jednako gubio "ovako"kako si ti rekao ili kad su obe dvije klime full upaljene. ;) ???
Da, pretpostavio sam da obje zajedno troše 50 kW.

Baš me zanima ovo...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!