Croatia bus - slike

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:00:15

mate

Pa kako tako nesto moze uopce proci na tehnickom...a i pitanje je da li ce taj Transliner ici mozda i na druge linije (sve je moguce)... ???

lav

Citat: mate  u Srpanj 25, 2008, 18:48:01
Transliner na liniji za Frankfurt...

Evo tog istog Translinera u Frankfurtu



foto:Touringcarteam.com

mate

Jedna samo sitna korekcija...Transliner s moje slike imao je registraciju ZG-0003-CB... ;)

Tomek

Ovaj je do nedavno bio sivi sa natpisom Croag, a ove godine je poplavio



BTW, čuo sam da su Starlineri iz Croaga koje je CB naslijedio bili u lošijem stanju njego njihov Starliner makar je on stariji

brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

tamlover

Jedna neuspjela fotka koju stavljam samo zato što je u centar pažnje došao ovaj natpis Exclusive. Nažalost uz CB se to više ne može vezati, iako možda i najviše želim da upravo CB bude još jednom na vrhu.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

stipe15

Danas kod ATP-ovih garaža:



Tomek

Ovaj 0004 je stigao sretno u Zagreb, prošao kraj mene dok sam čekao u Lučkom na naplatnim, Croatia bus koristi ENC

Tomek

U petak sam išao sa CB-om na Lošinj, Cityliner gb485 -- vjerovali ili ne bus je u odličnom stanju, izvana i iznutra, stvarno prva liga, a čuo sam, da su im i ostali stari(1993.) Citylineri takvi.. Bus ide ko zvijer, u njemu sve radi, jedina mana je bila jedna malo rasklimana zavjesa što dovoljno govori.. Bus je manje raskliman od Pleso prijevozovih Tourisma... Uglavnom, preporučam da se vozite sa njima..

Evo dvije slike ovdje, a ostalo u putopise sutra





I da, jedan Megaliner je na generalnom uređenju, jedva čekam da ga srede :)

Tomek

Ova tri Translinera već dulje vrijeme ovdje stoje, mislim da je prva generacija Transliner već odavno dala svoje u CB-u i da je vrijeme za rashod.. Ovih par koji voze voze Zagreb - Desinić i Hum Na Sutli.
Zadnjih dana u prometu viđeni 511, 506, 513 i gb482

Ovi duže stoje:
509


507


508

EuroTrakker

Pa po izgledu dalo bi se to dobro srediti
Pozdrav iz 53nje

Tomek

Iza tih autobusa su milijuni te bi sređivanje zahtjevalo generalku.. Ovako još izgledaju kako-tako, ali sve je na njima prilično potrošeno..

tomekk

Ti translineri su još ove godine za vrijeme trajanja škole znali voziti srednjoškolce iz Novog Marofa u Varaždin, a ako se ne varam 511 je čest na relaciji Čakovec- Zagreb
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

Stari Transliner 506 danas u akciji