Zoran Reisen, Jagodina

Autor Mercedes, Ožujak 06, 2009, 15:32:52

Mercedes

Zoran Reisen
Jagodina, Gorana Stankovića 20
tel. +381 35 228404
www.zoranreisen.rs

aaaaa

Malobrojan vozni park ali jako jako jako kvalitetan...šta reći nego svaka čast!!!!

busfan

Citat: aaaaa  u Ožujak 06, 2009, 16:35:39
Malobrojan vozni park ali jako jako jako kvalitetan...šta reći nego svaka čast!!!!

Nije bas ni malobrojan, cuo sam da ima oko 50ak autobusa, drzi i gradski i prigradski saobracaj u Jagodini. Ne znam tacno koliko komada ima ovih 431DT, ali ima i 417HDH, 415 GT-HD, 328DT Tourismo,.. ne znam ni njih da li ima po jedan model ili vise.
Vozi svakodnevno liniju Vrnjacka Banja-Wien i mislim da ima jos iz nekog mjesta iz srbije dva puta sedmicno za Wien. Samo da napomenem povratna karta kod njega je 80eur, a ne kao kod nekih 40 pa vjerovatno zato i tako dobar vozni park ;)

Mercedes

Da da ima svakodnevnu liniju iz beca i uvjek je skoro pun, a za ovim stokovima redovno vuce dvoosovinske prikolice duge po 5-6m

busfan

Citat: Mercedes  u Ožujak 06, 2009, 20:02:36
Da da ima svakodnevnu liniju iz beca i uvjek je skoro pun, a za ovim stokovima redovno vuce dvoosovinske prikolice duge po 5-6m
Upoznat sa s tim sta se sve vozi, plocice, ormari, kuhinje,.... ;D  Ali drago mi je da ima ljudi koji jos mogu zaraditi u ovom poslu ;)

Mercedes

Ma kod njih kao da je vreme stalo, jer stvarno ljudi vuku jos uvjek burad ona plava kao za vrijeme yuge, samo steta sto idu preko madjarske sa ovim setrama tako da ih puno nevidimo ovde

erobuss

Setre S431 DT su ex Blaguss Wien...  :)

busfan

#7
Citat: Mercedes  u Ožujak 06, 2009, 20:23:18
Ma kod njih kao da je vreme stalo, jer stvarno ljudi vuku jos uvjek burad ona plava kao za vrijeme yuge, samo steta sto idu preko madjarske sa ovim setrama tako da ih puno nevidimo ovde

Eh kad bi se vratila ta vremena, bar sto se autobuskih linija tice. Odmah bi kupio neku Setru 215HD i pravac Wien ili München ;)
Ero jesi li siguran da su Blaguss, imaju oni duze vremena neke 431DT? Opet kazem ne znam koliko ih imaju

Mercedes

ma one 431 su nove ja mislim, nevjerujem da su ex blaguss


busfan

Ero izgleda da si u pravu ;) 

Tlimfocit

maloprije na kolodvoru u Becu dvije katne setre se krcaju.....nece bit prazne :D

Tlimfocit


mate

Evo jos jedne S431DT koja se sprema put Srbije


Tlimfocit

neko je bia na Erdbergu.....:)
jel ovo iza nje također njihova setra? inače na ovom mistu na Erdbergu su u popodnevnim satima uvik parkirane Zoranove setre......stvarno ih je prelipo vidit