Centrotrans - Eurolines - razno

Autor lerotai, Prosinac 06, 2007, 22:21:20

Man lion's coach

haha bogami vi koda su vec dosli, a ustvari jos se nezna koji ce to autobusi biti   :o

MILCHO

Citat: aaaaa  u Svibanj 22, 2010, 17:34:23
Citat: MILCHO  u Svibanj 22, 2010, 16:53:33
Ja očekivao da će biti neki niskopodni MAN ili Neoplan iz Sejarija kad ono - Kinez

Ako bude Higer najvjerovatnije će biti ovi tipovi:
http://www.higer.com/web/product.asp?category=3,1&id=1619
http://www.higer.com/web/product.asp?category=3,1&id=1659
http://www.higer.com/web/product.asp?category=3,1&id=1609

hahha ti si ovdje naveo sve koji postoje iako vecina ovih ima klasične mjenjače...ja ipak mislim da ce biti neki od tipova sa automatskim mjenjačem
Onaj zglobni ima VOITH, a kod jednog od solo buseva sam vidio da ima ZF samo sam zaboravio postaviti njegov link.

aaaaa

Citat: balja  u Svibanj 22, 2010, 17:52:24
haha bogami vi koda su vec dosli, a ustvari jos se nezna koji ce to autobusi biti   :o

ma buraz ne znam šta da ti kažem osim da se "ježim" na samu pomisao da će biti Kinezi pa kakvi god da su..

Man lion's coach

ha ya cim vidim ono made in china  :o  :-\ muka mi dodje.

The_Dubster

Jučer sam vidio 383-M-420 Steyr ode za Brčko iz Sarajeva. Prvi put vidim da Steyr ide na jednu takvu relaciju.

aaaaa

Citat: The_Dubster  u Svibanj 25, 2010, 20:20:34
Jučer sam vidio 383-M-420 Steyr ode za Brčko iz Sarajeva. Prvi put vidim da Steyr ide na jednu takvu relaciju.

sezona pocela ekskurzije i nardudzbe pa nema vozila

MILCHO

#186
Citat: The_Dubster  u Svibanj 25, 2010, 20:20:34
Jučer sam vidio 383-M-420 Steyr ode za Brčko iz Sarajeva. Prvi put vidim da Steyr ide na jednu takvu relaciju.
Citat: The_Dubster  u Svibanj 25, 2010, 20:21:32
http://img243.imageshack.us/img243/6507/dsc05984d.jpg

i nije imao tablu, nego samo list na kojem je pisalo ZAGREB ???

Svašta, Prigradski Steyr za relacije do 50km vozi za Brčko i Zagreb a gradske linije po Sarajevu im do prije neki dan vozili Turistički/ Visoko-Turistički Jetlineri i čak Citylineri nigdje nije bilo Steyra.

amar

profesionalizam ! neznam sto to rade, imaju dobre buseve, al eto, neko ocito to nerasporedjuje kako treba ... :S

elvis

Kod njih se to nerijetko desava,ponekad i Steyr ode na vanrednu od nekih 200 km u jednom pravcu

Man lion's coach

Pa mislim da ima osoba u preduzecu meni se cini da se zove referent saobracaja, znaci njegova je uloga da rasporedjiva vozace i autobuse i pise naloge. To moze biti samo njegova krivica  :-\

MILCHO

#190
Hajde da je to uradio neko ko ima slab vozni park, ali poslati prigradsko vozilo za Zagreb pored onakvih novih Man Lion's coach i Neoplan Starlinera i to sve dok visokoturistički Cityliner vozi po Sarajevu za 1KM ili Petkom besplatno u želji da preotmu linije Javnom gradskom prijevozniku. Šta reći nego SRAMOTA!  >:(

aaaaa

Citat: MILCHO  u Svibanj 25, 2010, 22:52:41
Hajde da je to uradio neko ko ima slab vozni park, ali poslati prigradsko vozilo za Zagreb pored onakvih novih Man Lion's coach i Neoplan Starlinera i to sve dok visokoturistički Cityliner vozi po Sarajevu za 1KM ili Petkom besplatno u želji da preotmu linije Javnom gradskom prijevozniku. Šta reći nego SRAMOTA!  >:(


čekajte malo...nemojte da se zalijecete bezze. Ovaj Steyr je isao samo do Travnika odnosno Bugojna a dalje je nastavio Lions Coach koji je imao redovnu liniju za BUgojno. To se nerijetko desava da putnici presjedaju negdje. Da se razumijemo  cinjenica je da za medjugradsku linijiu ovo nije adekvatno vozilo ali treba imati na umu  da su ovakva vozila do prije 3 godine vozili liniju Graz Beč i Graz Linz ...

MILCHO

Ma uredu je to razumijem, pa i jedan prijevoznik iz Banovića (nemogu se sad sjetiti koji) išao je sa još starijim prigradskim Steyrom 14 SML za Sarajevo. pa GRAS Istočno Sarajevo što sa prastarim Sanosom S314 radi i gradsku međuentitetsku liniju 37 i linije za Brčko pa i za Srbiju, razumijem nemaju drugih vozila. Ali prijevoznik koji šalje onakve da ne ponavljam po ko zna koji put kakve autobuse na tuđe linije da voze za Dž ili za marku, a prigradski autobusi voze za Brčko pa i dio puta za Zagreb. u najmanju ruku nije u redu.

busfan

Citat: The_Dubster  u Svibanj 25, 2010, 20:20:34
Jučer sam vidio 383-M-420 Steyr ode za Brčko iz Sarajeva. Prvi put vidim da Steyr ide na jednu takvu relaciju.

Isao je i ranije  :-\

aaaaa

jos jedna potvrda da Centrotrans definitivno kupio 10 komada gradskih autobusa marke HIGER..