Bosnaekspres, Doboj

Autor lav, Prosinac 04, 2007, 19:00:16

elvis

#45
vozacev prostor je uzet iz MB 0404:instrument-tabla,volan,sjediste,cak je i poluga mjenjaca ista kao i u 0404,samo je maska drukcija,to bi ti mb0404 trebao znati s obzirom da nosis taj nick

jedino sto ovom busu fali na ovim slikama su prostiraci na podu busa,jer ipak je to visokoturisticki bus,to ispod sjedista vozaca i malo ciscenje vozackog prostora,to je jedina mana

busfan

Citat: elvis  u Siječanj 11, 2009, 15:47:50
vozacev prostor je uzet iz MB 0404:instrument-tabla,volan,sjediste,cak je i poluga mjenjaca ista kao i u 0404,samo je maska drukcija,to bi ti mb0404 trebao znati s obzirom da nosis taj nick

jedino sto ovom busu fali na ovim slikama su prostiraci na podu busa,jer ipak je to visokoturisticki bus,to ispod sjedista vozaca i malo ciscenje vozackog prostora,to je jedina mana

Ma ne moze se on ni po cemu porediti sa Setrom 300, jer mislim da je Setra 300 jedan od kvalitenih autobusa koji su napravljeni ikad. I moze se porediti i sa serijom 200

elvis

busfan sto se toga tice ti si u pravu 100%,nisam ga ni pokusao porediti sa setrom,to je bio moj odgovor na komentar da kokpit izgleda kao da je 89.god.

busfan

Citat: elvis  u Siječanj 11, 2009, 19:36:03
busfan sto se toga tice ti si u pravu 100%,nisam ga ni pokusao porediti sa setrom,to je bio moj odgovor na komentar da kokpit izgleda kao da je 89.god.
Sorry, izgleda da sam preskocio taj komentar za kokpit :-\

TSM

#49
Citat: erobuss  u Prosinac 18, 2008, 00:19:12
ALSA ESPANA - preko nekog trgovca u Njemačkoj iz Španjolske uvezen u BiH


Ovaj Autobus je uvezen preko trgovca iz Austrije

TSM-Transporte und Nutzfahrzeuge
A-8010 Graz
Tel.+436766501071
e-mail.tsm-transporte@gmx.net




Ova 404 nije 98 vec 99 godiste i kupljena je za € 60.000,00

TSM

#50
Citat: aaaaa  u Prosinac 17, 2008, 23:29:39
Koje je godište prinova ? Onako spoljašnji izgled mu je solidan više nego dobar, unutrašnjost manje više nije loša




Iovo je novo vozilo Bosnaexpres


I ono je kupljeno kod
TSM Transporte und Nutzfahrzeuge
A-8010 Graz
Tel.+436766501071
e-mail.tsm-transporte@gmx.net

busfan

Ovaj LT sam vidio na liniji Doboj-Novi Sad

mb0404

Citat: TSM  u Veljača 09, 2009, 17:45:38
Citat: erobuss  u Prosinac 18, 2008, 00:19:12
ALSA ESPANA - preko nekog trgovca u Njemačkoj iz Španjolske uvezen u BiH


Ovaj Autobus je uvezen preko trgovca iz Austrije

TSM-Transporte und Nutzfahrzeuge
A-8010 Graz
Tel.+436766501071
e-mail.tsm-transporte@gmx.net




Ova 404 nije 98 vec 99 godiste i kupljena je za € 60.000,00
zanimljivo ova 404 je u trebavi odavno i ako su dali tolike pare nije steta

ljubo stojanovic

ja bi vas zamolio da mi odgovorite sta se desava sa firmom bosnaexspres iz doboja posto imam akcije u tom preduzecu,ako moze da mi odgovorite putem : kamenicamilan@yahoo.co
Hvala unapred
Ljubo Stojanovic

mb0404

Citat: ljubo stojanovic  u Veljača 16, 2009, 10:43:41
ja bi vas zamolio da mi odgovorite sta se desava sa firmom bosnaexspres iz doboja posto imam akcije u tom preduzecu,ako moze da mi odgovorite putem : kamenicamilan@yahoo.co
Hvala unapred
Ljubo Stojanovic
valjda im ide na bolje kupuju novije buseve.kao akcionar imas pravo na informacije vezane za tvoj kapital,otidji ufirmu pa se malo raspitaj ;)

mate

danas u B.Brodu na liniji za Sarajevo...


ahmoo

Citat: mate  u Svibanj 20, 2009, 21:25:17
danas u B.Brodu na liniji za Sarajevo...


Jel ovo polazak nekada ujutro? Posto je cini mi se ovaj bus u ponedjeljak bas na ovoj liniji u Zepce stigao oko 8:15 do 8:30, neznam koliko je tacno bilo! Jos mi se cini da je imao brojnu oznaku sa lijeve strane 15!
:D :) :D ;)

mate

hm...ovo sam ja slikao u posljepodnevnim satima, negdje oko 17.15...imao je tu tablu linije za Sarajevo... ;)

doBUS

Citat: mate  u Svibanj 21, 2009, 10:39:05
hm...ovo sam ja slikao u posljepodnevnim satima, negdje oko 17.15...imao je tu tablu linije za Sarajevo... ;)

Iz Broda ide u 06.00 sati a kad iz Sarajeva ide to neznam samo znam da je u Doboju oko 3 pola 4

goodman

Moze pitanje, neka mi netko samo nesto objasni, dali su u kakvoj vezi BOSNAEXPRES, Doboj i BOSNAEXPRES, Doboj Jug? Dali je Jug propao tj.postoje li i danas? Uvijek me brkaju. Vozio sam se s BOSNAEXPRES, Doboj Jug dugo vremena prije, ondam je poceo raspad sistema, da voze krntije itd. Svako malo je bio kvar na autobusu itd. Dozivio sam s njima mnostvo kvarova, od klasicnih kvarova tipa pokvarena klima do zapaljenja autobusa, dobro zivi ostadosmo hehe. Cak su cini mi se neko vrijeme ukinuli svoje linije prema Splitu itd. Sada ih opet vidjam da voze i to dobre tj.solidne autobuse, pa rekoh ajde da pitam, dali to opet voze na relaciji Doboj-Split BOSNAEXPRES, Doboj Jug ili BOSNAEXPRES, Doboj? Zbunjen sam sa te dvije firme.