ROAD, Lipnica

Autor manoplan, Travanj 26, 2008, 16:26:46

doBUS

Ta crvena Setra je ex-Top Turist

Mustafa YJM

Prvo sam pomislio da je Smiljić prodao Tourlinera  >hammer<

Almir

#32
17.06.2010 Gracanica



aaaaa

koje je godiste Cityliner zna li neko? Čini mi se mladji od 1995. iako mu je zadnja karambolka od 1116 što malo kvari utisak fantastičnog održavanja buseva

Almir

#34
opet danas Cityliner :)

aaaaa

samo što je ovo drugi Ctiyliner u odnosu na onog sa prethodne slike tj sa slike od 17.06. ..i ovaj je stariji

Semir

Evo malo Citylinera o kojem se prica u zadnje vrijeme





Pozdrav svim posjetiocima ove teme i ako moze jos slika

Neo

Cityliner je 1993 godiste i bio je Faktumov pa je prodan nekome u Srednju Bosnu i onda je se vratio u Road, sto se tice Tour Linera on i jest bio predvidjen za Smiljica medjutim u medjuvremenu se promjenio zakon u RS da se moze voziti i sa starijim autobusima ekskurzije pa je Smiljic odustao od ovog busa a i kasnili su sa isporukom i onda je Road preuzeo bus.
je zakon

aaaaa

Citat: Neo  u Srpanj 01, 2010, 12:20:00
Cityliner je 1993 godiste i bio je Faktumov pa je prodan nekome u Srednju Bosnu i onda je se vratio u Road, sto se tice Tour Linera on i jest bio predvidjen za Smiljica medjutim u medjuvremenu se promjenio zakon u RS da se moze voziti i sa starijim autobusima ekskurzije pa je Smiljic odustao od ovog busa a i kasnili su sa isporukom i onda je Road preuzeo bus.

Na koji Cityliner mislis? Na onaj stariji ili onaj mladji?

Neo

Na ovaj sa N1116 maskama...
je zakon

elvis

#40
Ja sam danas uslikao jedan MB Steyr u Lukavcu,a u ROAD-u mi se svidja sto bas svi autobusi imaju ratkape,bez obzira sto su Turske,lijepo je danas bilo vidjeti sigurno 20-ak Steyra sa ratkapama :)


Semir

Vidim niko ne komentarise pa dase javim






mate

Isuzu danas u Sl.Brodu




elvis

Prije par dana sam nasao ovu sliku na netu,sad se ne mogu sjetiti s koje stranice je skinuta :(


Tomek

1. Neoplan Cityliner N1216HD u BiH završio u Roadu :D