ATP Šibenik - razno

Autor Tomek, Studeni 23, 2007, 14:07:28

stipe15

to ti je onaj s slikom katedrale. a o 234-ap i o 153- cl neću ni govorit

kriticar

Citat: stipe15  u Ožujak 21, 2008, 22:21:17
volvo av120 ŠI-877-bf ide za perković!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taj bus bi mogao biti jedan od dva prva eurobusa u ATP Šibenik.
Na oba je promjenjena reg.. Bile su ŠI499Z i ŠI500Z, a drugi mislim da sad ima ŠIxxxBS
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

tovar

Malo pokuda mojim sugrađanima. Početkom travnja išao sam noćnom linijom za Dubrovnik. Izbor je pao na liniju Trst-Dubrovnik, dile je Autotrans i Šibenik. Na liniji je bila Temsa. Krenuli iz Šibenika po redu vožnje i iznenađenje!!!
Bus se mora tankati. I tako lipo u 02:40 mi u garažu i tnkanje rezervara. 10-tak ljudi, svi zbunjeni i izgubljeni. Auto se natanka i pravac Dubrovnik.
Početkom veljače bio sam na istoj liniji, imali su bolje riješenje. Jedna Temsa je došla iz trsta, a druga čekala na kolodvoru. Prekrcaj i pravac Dubrovnik.

Servis

Zapravo, to sa tankiranjem je dosta čest slučaj kod njih. Ne razumijem u čemu je stvar kad se drugima takve stvari ne događaju?

tovar

Jučer rano ujutro sreo sam njihovu Temsu na izlasku iz Šibenika. Puna ljudi, na relaciji za Split, izlazila iz garaže. Opet tankanje?!!
Jedini razlog takvim malverzacijama je da imaju znatnu razliku u cijeni između svog tankanja i "slobodnog". šta je u stvari realno. Ali bi onda trebali proraditi na organizaciji autobusnog reda i tankati prije linija.

manoplan

Citat: tovar  u Travanj 29, 2008, 13:46:20
Jučer rano ujutro sreo sam njihovu Temsu na izlasku iz Šibenika. Puna ljudi, na relaciji za Split, izlazila iz garaže. Opet tankanje?!!
Jedini razlog takvim malverzacijama je da imaju znatnu razliku u cijeni između svog tankanja i "slobodnog". šta je u stvari realno. Ali bi onda trebali proraditi na organizaciji autobusnog reda i tankati prije linija.

Imaju oni i obavezu tankanja jer je novi vlasnik AP grupe (Zovko) ujedno i  vlasnik lanca benzinskih crpki i distributer naftnih derivata na veliko. ;).Zato je 'bolje' da se napune do vrha,nego da dođu u situaciju da moraju tankat na ininoj ili nekoj drugoj pumpi. ;)

dialogos

Obnovljena je galerija slika na internet stranici www.atpsi.hr

stipe15

Dobro su to oni sredili..ali fali mi starih legendi........ tamova...

stipe15

Zna li ko koji je av 120 najnoviji?dialogos je spominjao '99 godište.pa koji je to?

dialogos

To je onaj sa novijim sjedalama u šareno ljubičastoj boji. Ne znam koju sad ima registraciju.

stipe15


dialogos


dialogos

Na medjugradskim linijama je popunjenost putnika dobra, ljeti da ne govorim. Do 7 mjeseca biti ce novosti u voznom parku. Navodno volvaci i manovi, koji ne znam.

stipe15

Od koga ti čuješ takve informacije?

dialogos