AUTOPREVOZ, Kozarska Dubica

Autor lav, Prosinac 07, 2007, 21:43:18

elvis

danas na AS u Sarajevu na liniji Sarajevo-Kozarska Dubica ovaj Tam,oni su jedini koji voze liniju za Sarajevo s Tamom,drugi vozaci se ne bas malo iznenade kad ovo vide na peronu

mate

#16
Setra na liniji Beograd - K.Dubica



a u suprotnom smjeru je bila prosla jedna S250 Special koju nisam uspio ulovit

mate

#17
Prvo na liniji K.Dubica - Beograd



i zatim u suprotnom smjeru (Beograd - K.Dubica)


mate

#18
Setra na putu iz Beograda prema K.Dubici


mate

S215 HDH ex.Bakic na liniji Beograd - K.Dubica



te 15ak minuta kasnije Cityliner na liniji K.Dubica - Beograd


mate


The_Dubster

izgleda da im je tam 190 imao nesreću
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/pjesaka-stanka-stojanovica-usmrtio-autobus/komentari

ako je u pitanju njihov onaj lila, sve mi je jasno jer je bus i više nego krš >:(

busfan

Na linije za Beograd salju solidne autobuse, ali su lose odrzavani, kad samo vidim kako su upropastili ex Bakicevu 215HDH  :-\

busfan

Specialka na liniji Beograd-Bijeljina-Banja Luka-Kostajnica(ako se dobro sjecam)

Inace i oni imaju "vjeste" mehanicare, pa su ima oba retrovizora zalijepljena izolir trakom  ;D

golubic

Da li oni jos odrzavaju liniju Kozarska Dubica - Doboj?

doBUS

Citat: golubic  u Ožujak 09, 2010, 18:18:00
Da li oni jos odrzavaju liniju Kozarska Dubica - Doboj?

Oni su vozili do  Juna prosle godine,liniju je  preuzeo  kooperant Jugo promet K.Varos on je vozio jedno mjesec dana i odusato je i on ;)

golubic

Hvala na informaciji. Nisam znao da je Jugopromet odrzavao tu liniju, samo me zanima s cim je odrzavao tu liniju jer oni nemaju ni jedan ispravan autobus?

doBUS

Citat: golubic  u Ožujak 10, 2010, 15:28:36
Hvala na informaciji. Nisam znao da je Jugopromet odrzavao tu liniju, samo me zanima s cim je odrzavao tu liniju jer oni nemaju ni jedan ispravan autobus?

Ma iso je neki manji Tamic ;)

mate


stf_petar