AMI BUS, Jelah;Tešanj

Autor tomo, Listopad 04, 2009, 20:53:30

anel

Citat: elvis  u Prosinac 22, 2009, 14:58:49
Citat: anel  u Prosinac 22, 2009, 11:10:30
Citat: doBUS  u Prosinac 21, 2009, 19:18:32
ami bus i a buss u vlasnistvu istog covjeka

Ne nije istina, gazda Nerko je bio gazda u A BUSS pa je napustio i osnovao svoju firmu AMI bus.

Jel bio gazda ili je imao funkciju direktora preduzeca,nije ti to isto

Imao je funkciju direktora ali ga svi zovu gazada Nerko
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

doBUS

Citat: anel  u Prosinac 22, 2009, 18:24:56
Citat: elvis  u Prosinac 22, 2009, 14:58:49
Citat: anel  u Prosinac 22, 2009, 11:10:30
Citat: doBUS  u Prosinac 21, 2009, 19:18:32
ami bus i a buss u vlasnistvu istog covjeka

Ne nije istina, gazda Nerko je bio gazda u A BUSS pa je napustio i osnovao svoju firmu AMI bus.

Jel bio gazda ili je imao funkciju direktora preduzeca,nije ti to isto

Imao je funkciju direktora ali ga svi zovu gazada Nerko

Ja znam Nerku vozaca.

mb0404

Ako je bio vlasnik a A busa ko mu je sad vlasnik,od par likova sa Jelaha cuo sam da su Ami osnovali bivsi radnici Abusa....Zanima me dal bivsi direktor BS Doboj Jug ima veze sa A busom...msm na onog direktora sto je razvuko firmu.....

anel

Citat: mb0404  u Prosinac 25, 2009, 17:32:30
Ako je bio vlasnik a A busa ko mu je sad vlasnik,od par likova sa Jelaha cuo sam da su Ami osnovali bivsi radnici Abusa....Zanima me dal bivsi direktor BS Doboj Jug ima veze sa A busom...msm na onog direktora sto je razvuko firmu.....

Ne znam ko im je sad gazda, ali ima radnika koji su radili u A BUSS a sad rade za AMI BUS. Bivši gazda bosnaexpresa nema veze sa ovom firmom ali njegov sin ima svoju firmu Bosna Turist Maglaj........
BITI VOZAČ AUTOBUSA JE ČAST!!!

mb0404

Citat: anel  u Prosinac 26, 2009, 08:11:03
Citat: mb0404  u Prosinac 25, 2009, 17:32:30
Ako je bio vlasnik a A busa ko mu je sad vlasnik,od par likova sa Jelaha cuo sam da su Ami osnovali bivsi radnici Abusa....Zanima me dal bivsi direktor BS Doboj Jug ima veze sa A busom...msm na onog direktora sto je razvuko firmu.....

Ne znam ko im je sad gazda, ali ima radnika koji su radili u A BUSS a sad rade za AMI BUS. Bivši gazda bosnaexpresa nema veze sa ovom firmom ali njegov sin ima svoju firmu Bosna Turist Maglaj........
Za bosnaturist znam,znam da su im busevi prelazili iz bosnaecoresa,mb0303,setra serije 1 i sl

elvis

Danas je u Sarajevu bio njihov minibus Volkswagen,fina spravica ali vec u poprilicnim godinama pa ga bas i ne bih spremao na liniju koju oni voze

doBUS

Citat: elvis  u Siječanj 12, 2010, 21:29:26
Danas je u Sarajevu bio njihov minibus Volkswagen,fina spravica ali vec u poprilicnim godinama pa ga bas i ne bih spremao na liniju koju oni voze

VW koje model tacno ???

The_Dubster

Citat: doBUS  u Siječanj 12, 2010, 21:44:27
Citat: elvis  u Siječanj 12, 2010, 21:29:26
Danas je u Sarajevu bio njihov minibus Volkswagen,fina spravica ali vec u poprilicnim godinama pa ga bas i ne bih spremao na liniju koju oni voze

VW koje model tacno ???

ovaj  :o


bas sam se iznenadio kad sam ovo vidio na AS Sarajevo... Mislim da je ovo ipak za lokalne linije, a ne za linije koju on obavlja...

doBUS

#23

VW Mislim da je ex Ner turs.Nabavio je jos i Neoplan Jetliner (krtki)

mb0404

Vjerovatno slabo putnika pa ovo salju.....znas li ciji bio Jetliner ???

doBUS

Citat: mb0404  u Siječanj 25, 2010, 23:12:58
Vjerovatno slabo putnika pa ovo salju.....znas li ciji bio Jetliner ???

Ako mi vjerujes savko ih vece vidim u Doboju na stanici oko 6 i 15 dodju iz Sarajeva prazni za Teslic odu prazni

mb0404

Hmm cudno ako se ne varam imali su prije putnika,sad il ih konkurencija polako iskljucuje il im vreme polaska ne ide na ruku u ovim zimskim uslovima,al hajd valjda ce bit sve ok steta bi bilo da propadnu a nisu cestitio ni poceli sa radom.

amar

MB jel svakodnevno voze iz sarajev i koje im je vrijeme polaska iz Sarajeva ? posto studiram u sa, a imam petkom do kasno predavanje ...

kilometar

Baš mi je čudno da imaju tako malo putnika,jer ja sam ih vidio prije desetak dana u Sarajevu sa poprilično popunjenim busom.

aaaaa

Ja sam ih cesto susretao na izlazu iz grada i bili su solidno popunjeni. Mislim da oni svracaju na mnogo mjesta do krajnjeg odredista tako da se autobus vjerovatno ranije isprazni u maglaju tesnju ili....ako vec do doboja dodje prazan