Slike autobusa 2014.

Autor Paško, Siječanj 04, 2014, 18:43:31

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Shole

Odlična !

P.S.  dal bi bilo moguće malo poslikat displejeve prigradskih buseva ?  Po onom voznom redu teško je odredit koji broj kamo vozi, tj. dal je direktna ili presjeda negdje po zabitima.  Za većinu linija nismo vidili nikad ni tablu, a kamoli displej

Paško

A bilo bi, iako bi na nekim linijama bilo teško uhvatit bus s displejom. ::| Stvarno se (npr. strancima) treba namučit s nekim voznim redovima, kao što je ovaj.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Triba ih vozit u ovome,to je turistima atrakcija  ;D

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Josip-Split

vozia ih je u petak gb 120  :)evil

actros

Ultra Europe party bus
g.b.64


prometnik

al stvarno sramota, jos samo da mi je znat koji je 'zivi fosil' organizira ovaj prijevoz za ultru >hammer<, a koliko vidin ovaj g.b. 64 stoji na putu prema splitu na magistrali, samo je pitanje odakle je vozija
kupi kartu spasi Promet

neopran

Citat: Shole  u Srpanj 13, 2014, 19:15:40
Odlična !

P.S.  dal bi bilo moguće malo poslikat displejeve prigradskih buseva ?  Po onom voznom redu teško je odredit koji broj kamo vozi, tj. dal je direktna ili presjeda negdje po zabitima.  Za većinu linija nismo vidili nikad ni tablu, a kamoli displej

po nijednom displeju se ne može odredit jel presjeda ili je direktna... niti kojom točno trasom vozi. na displeju je napisana najčešće samo ona najosnovnija, kojom prolaze svi polasci.

Paško

275 još nismo imali s novom reklamom



Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

actros

g.b.179 u svom prirodnom položajau  ;D ...je da mu nevalja jastuk, al zato mu je kompresor odlićan, pa se on brzo ispravi kad je upaljen


actros


RegioBus

Koji je jos autobus na Šolti sa gb 234?

andro95

S obzirom da su mi ovo prve dvije slike autobusa u životu, mislim da nije loše. Treba steći još puno iskustva. Hvala na detaljnim uputama onome tko ih je napisao.