ex Krka promet

Autor prljavibluzer, Svibanj 23, 2008, 22:52:25

Servis

Krka promet koristi za gradski prijevoz niskopodne MAN-ove iz 1997. i 2001. god, minibuseve Volvo i poluniskopodne Volvo B12 iz kasnih osamdesetih, te nekoliko AM TAM-ova. Krka promet je inaće i službeni prijevoznik gostiju u NP Krka.


(stipe15)


(stipe15)

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

netko

Ček onda kako je organiziran gradski prijevoz u Šibeniku.Koliko sam skužio dva su prijevoznika.Krka promet i Atp Šibenik.Meni je to malo čudno,jer vidim da nema puno linija,a dva prijevoznika,a nemaju veze jedan s drugim ili se varam. ;) ;) ??? ???
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Servis

Ma nije samo gradski, voze oni i prigradske i županijske linije.

stipe15

Više prijevoznika vozi gradske i prigradske linije i neovise jedni o drugima .To su ATP,Kornati i Krka promet.


tamlover

Definitivno najljepši i najočuvaniji TAM-ovi u Hrvatskoj.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

stipe15

S ovim prvim sam išao sa klubom jednom negdje igrat i odličan je.

markost

Vidi se da stvarno jako dobro održavaju autobuse,svaka čast!  ;)

stipe15

Imaju i ovog mališana:

ikar

Tamina


Mimoilaženje


Volvo



Nisam uspio slikati niti zapisati registraciju od jednog čudnog MAN-a. Bio je niskopodni, prednja maska je bila kao od Eurobusa, a stražnja od Lion's Classica...

dialogos

Original MAN, model identican Lion's cityu, osim prednje maske, ima duple cetvrtaste farove, bio jako kratko na trzistu

Tomek

Ajde Dialogos probaj nam registracije uloviti od autobusa Krke i Kornata koje nemamo u voznom parku ;)

dialogos

Hoću, makar je do nekih tesko doci jer su stacionirani u NP Krka. Inace za 20 ak dana ce biti velikih novosti iz Sibenika, od slika i sl, samo za razliku od nekih ovdje tzv. projekata tipa AZ Crobusa gdje nemamo nikakvu informaciju a kamoli sliku ovdje ce forumasi biti obavjestavani slikom i informacijama ali to u nekoj drugoj temi.

St!pe

Užasno je teško popisati sve tablice jer po gradu voze samo 2 linije sa 2 ista busa.... :(
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.