Kantić - linije

Autor amar, Siječanj 30, 2010, 20:46:11

amar

da da, sve ja to znam, upoznat sam stom cinjenicom da KANTIC ispunjaje sve te norme, kao sto smo vec rekli to je BREND , ali i mene zanima i cudi odakle toliko naroda, imali ko kakvo logicno objasnjenje ?  gdje putuje taj sav narod radnim danom , zar nebi trebo biti na poslu, skoli, ili sta ja znam vise ...

busfan

Ako nam ukinu vize, morat ce Kantic nabavit jos koju 431DT  ;)

amar

ma da, vize nas ubise, ja kad god kontam malo gdje otici, nemogu viza me steka, ali ako Bog da, za par dana dobijam vizu i idem s Kanticem za austriju, odo malo da se skijam, valjda mi holandjani dadnu vizu, trazio sam na 10 dana, pa mozda se i smiluju, ako tako bude, bit ce izvjestaj ovdje mali o putovanju s kanticem i slike naravno ... ali do toga molim boga da dobijem vizu, njemci su me odbili, valjda hasisari nece :)

Tlimfocit

Citat: amar  u Veljača 01, 2010, 00:11:13
da da, sve ja to znam, upoznat sam stom cinjenicom da KANTIC ispunjaje sve te norme, kao sto smo vec rekli to je BREND , ali i mene zanima i cudi odakle toliko naroda, imali ko kakvo logicno objasnjenje ?  gdje putuje taj sav narod radnim danom , zar nebi trebo biti na poslu, skoli, ili sta ja znam vise ...

rat i siromaštvo su raselili ljude na sve strane.....pogotovo iz BiH i Srbije....ima stotine tisuća ljudi vanka....a jedan bus primi 50 ljudi, a svak ide ili na sprovod ili na krštenje ili na blagdan ili na odmor..... i meni je to prije bilo čudno ali kad razmisliš di ti sve ideš tijekom godine i to pomnožiš sa ppar stotina tisuća dobiješ lipi broj.....

busfan

Kilometar, znas li hoce li ici linija Samac-Berlin? Mozda bi tu i bilo putnika, dosta ljudi u Njemackoj ima iz Banja Luke

tomo

#20
Citat: amar  u Veljača 01, 2010, 00:00:54
pa i ja se zacudim kad vidim da to tako nazovem OBICNIM danima toliko naroda u busevima, dobro nisu skroz popunjeni ali opet ima, pa zar mi toliko naroda gore imamo da putuje svakodnevno po njih 20-30 ... zacudim se ... ajd kad su praznici, odmori, raspust, pa dolaze nama , kuci dolaze, a i rodbina ide gore u EU malo ... a ovako me zacudi ...
Ja sam ih vidio jedan vikend na GP Županja/GP Orašje - linija za Dortmund Setra 315HDH polupuna , a za Švedsku je vozila Setra 417HDH, bus je bio više od pun totalka...

amar

pa da, ja se uvijek iznenadim kako lijepo popune autobuse, valjda je do kvalitete pruzanja usluga ...

kilometar

Citat: busfan  u Veljača 01, 2010, 21:31:45
Kilometar, znas li hoce li ici linija Samac-Berlin? Mozda bi tu i bilo putnika, dosta ljudi u Njemackoj ima iz Banja Luke
Intenzivno se radi na tome.Mislim da su na dobrom putu i da ce to konacno da krene..... ;)

busfan

Citat: kilometar  u Veljača 02, 2010, 15:33:39
Citat: busfan  u Veljača 01, 2010, 21:31:45
Kilometar, znas li hoce li ici linija Samac-Berlin? Mozda bi tu i bilo putnika, dosta ljudi u Njemackoj ima iz Banja Luke
Intenzivno se radi na tome.Mislim da su na dobrom putu i da ce to konacno da krene..... ;)

Mislim da bi bilo nesto putnika i iz Regensburga i okoline, ne znam bas koliko Banjalucana ima u Berlinu. Najbolje bi mu bilo da vozi kombijem od Samca do Okucana, pa da ide sa jednim autobusom za Berlin.

mesinovic

Citat: busfan  u Veljača 02, 2010, 15:57:12
Citat: kilometar  u Veljača 02, 2010, 15:33:39
Citat: busfan  u Veljača 01, 2010, 21:31:45
Kilometar, znas li hoce li ici linija Samac-Berlin? Mozda bi tu i bilo putnika, dosta ljudi u Njemackoj ima iz Banja Luke
Intenzivno se radi na tome.Mislim da su na dobrom putu i da ce to konacno da krene..... ;)

Mislim da bi bilo nesto putnika i iz Regensburga i okoline, ne znam bas koliko Banjalucana ima u Berlinu. Najbolje bi mu bilo da vozi kombijem od Samca do Okucana, pa da ide sa jednim autobusom za Berlin.
Jel ovu liniju Calw-Sarajevo drze jos sa sprinterom ili ? ;)

busfan

Onaj Cityliner u Sarajevu je sa tablom za Calw

kilometar

Kolega Mesinovic:nije mi jasno zašto si tako negativan prema Kantiću?! Pa iza svakog tvog posta naprosto izbija mržnja i zloba!Što ti to treba? Evo samo ovaj tvoj zadnji post,pa tu "nidje veze" nema.Jesil ti meni ovako dobar,ono pravo dobar?        
Zamolio bih moderatore da kasnije obrišu ovaj post...........

mesinovic

Citat: kilometar  u Veljača 08, 2010, 13:52:00
Kolega Mesinovic:nije mi jasno zašto si tako negativan prema Kantiću?! Pa iza svakog tvog posta naprosto izbija mržnja i zloba!Što ti to treba? Evo samo ovaj tvoj zadnji post,pa tu "nidje veze" nema.Jesil ti meni ovako dobar,ono pravo dobar?        
Zamolio bih moderatore da kasnije obrišu ovaj post...........
Nisam uopste negativan samo pitam jer sam vidjao bijeli sprinter u RAWENSBURGU ,samo zbog toga pitam , pa valjda je forum da se informisemo,uopste nemam lose misljenje o Kanticu naprotiv ;) kilometar 

amar

kako ja znam da tu liniju vecinom voze sa Neoplanom ... sad zna se desiti nekad da je uskocio sprinter ... sigurno je neki razlog za to postojao ...

damir050

Sto se tice Mercedesa - Sprinter , on  se ubacuje kao dodatno vozilo , jer  Kantic ima samo  jedno vozilo , recimo  na liniji Tesanj - Dortmund  i  Znaci ima  pravo i sa kombijem  da ide , jer kombi ne podlijeze u Medjunarodnim Dozvolama kao  Autobus