ČZT Dalmacija - razno

Autor shef, Kolovoz 29, 2011, 08:51:13

peron24

Setra 315 GT-HD reg. ZD 522 GL imala je danas oko 11:40 sudar kod Primoštena sa Mazdom iz Poljske.Pet osoba iz Mazde je ozlijeđeno ali su izvan životne opasnosti. Bus je vozio na relaciji Dubrovnik-Zadar,šteta nije jako velika.

actros

danas njihovu liniju za Dubrovnik vozi čazmin g.b.314, te kao bis zadarska temsa opalin

S-line

---Setra S317UL---

STEFI- GRAF

Koliko vidim nije ČZT-Dalmacija već Vukovar.Možda je na posudbi

S-line

Mislim da je bio neki izlet u pitanju, vjerojatno je išao za DU pa je stao na odmor u Neumu.
---Setra S317UL---

steyr1985

Svijetlo zeleni Neoplan pobijelio i dobio logo kao i Starliner.

tomekk

I tamno zeleni je dobio naljepnice.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Paško

#22
Je li još koja Setra osim BJ-749-EJ i BJ-183-EJ prebačena u ČZT Dalmaciju?
Što je s N116 (ZD-756-FK) i Eurolinerom, jesu li se vratili iz Županje?
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

mate

N116 je jos u RJ Zupanja, dok je Euroliner iz Novske presao u Zelinu

Majstor

Dobra reklama na Index-u " VOZAČ MANIJAK " ;(
Samo mi sudite pošteno !

COVIK

Citat: Majstor  u Kolovoz 11, 2013, 16:37:40
Dobra reklama na Index-u " VOZAČ MANIJAK " ;(


Volija bi znat jel autor ovog videa ikad priča na mob na svom radnom mistu,jel ikad napravija nekakve privatne poslove u svom radnom vremenu. Mora bit da osam sati odano i pošteno radi ze svog poslodavca,  >hammer< >hammer< >hammer<
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Majstor

Pa možda i je razgovarao mobitelom ali vjerojatno nije vozač busa
Vozač busa ( bilo koji vozač ) može tj. Mora zaustaviti vozilo i obaviti razgovor, odgovoriti na SMS , mms i sl. Ili je u redu da chataju u vožnji
To je krajnje neodgovorno i živo me zanima reakcija poslodavca ?
Svi mi imamo naviku razgovarati al ima sad slusalica za 15 kn i niko ti ništa neće prigovoriti
Tu je i nevezanje pojasa kod vozača autobusa pod normalno opet neodgovorno
Nećemo sad široko
Samo mi sudite pošteno !

tramvajac 92

Vozio sam se sa Setrom S 315 GT-HD koja je jedna od najboljih u kojima sam se vozio, jer se skoro ništa ne čuje od lupkanja i tome slično. Da nebi bilo da sam išao 2 stanice pa je sve super, relacija je bila Dubrovnik-Zadar.
Neoplan Starliner N516 SHDH, je isto jako udoban (VOGEL sjedala), samo je problem ono silno lupanje plastike koje iritira. Razmak između sjedala je isto prilično velik, a i vozači su se potrudili pustiti neki film.

EuroTrakker

Ako sam dobro jutros vidio jedan Euroliner (crvenkasti) na privremenom  radu na Petrinjskom području
Pozdrav iz 53nje

Grof

Dobro si vidio  ;)

Vozio je i kao vlak bar dva tjedna dok je pruga bila zatvorena