Samoborček - novosti i rasprava

Autor Tomek, Studeni 21, 2007, 01:09:41

zlepur1

Viđa se i jedno i drugo,ali mislim da bi prije mogla bit ulka ili 415 gt
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Teutonic

#766
Ma koji Samoborček,karte preskupe,autobusi šta tu šalju su ajme majko,jučer sam iša u oba smjera do Zagreba i nazad,prvo starom cestom a nazad autocestom,autotransport Šibenik,i solidni busevi ko šta ste sami vidili,a još solidnije cijene,koliko god ih ne volija,uvik ću njih birati kad dolazi do linije za Zagreb.

sniff

35 kuna po povratnoj je razlika.U ovo vrijeme (2x.8.20xx) za Šibenik je uvijek išla neka 415ica iz 2006.,a sad je ionako gotovo :)evil

Teutonic

Ne znam,kako god da je ja sam platio 181 kn za oba smjera,bez uzimanja povratne  ;D .

sniff

To je kao idiotska cijena Čazme-povratna Akz-Žabno 67 kn
                                                                 Dubrava(Zg)-Žabno 84 kn
Sve u svemu,kupiš povratnu Akz-Žabno ako živiš u Dubravi i 10-12 kn kondukteru u pravi novčanik  ;D ;D

goranxxx

Citat: tramvajac 92  u Kolovoz 16, 2016, 14:10:41
Kaj se čudiš, pa ko će normalan ugrađivat digitalne tahografe u autobuse stare 10 i više godina?
iz ovih najnovijih kaj imaju odmah izvadili kartice kad ih kupili ;)
SETRA 417 HDH

netko

Jučer je g.b. 161 vozio Zagreb - Split. Neznam koliko taj autobus može biti udoban za tako veliku relaciju.?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

sniff

Predivno.Bar su se držali HD,HDH i GT-HD Setri na Zg-St i obratno,a ne H.

Sezonske linije za Šibenik ne idu jer su busevi koma.Koliko čujem od raznih ljudi ili nekih poznanika,za Biograd svi idu Čazmatransom. Samoborček im nije nešto, što je logično jer na linije koje nisu sezonske,npr. 22.8. u pola deset za Šibenik su stavili nisku Setru. Na sezonskim linijama očito ima malo ljudi jer kad sam nazvao poslovnicu u Šibenik i rekao da se želim vratiti u Zagreb sa busem koji dolazi u Biograd u 10:10  rekli su da linija od 1.9.(kad sam želio ići) više ne vozi.Piše na voznom redu da ide do 10.9.,ali samo ide do 31.8. Super,sad jadan jadnik tRendliner može na odmor >hammer<

tramvajac 92

Reci, kad ideš doma, da ti pošaljemo Trendlinera  ;D

Al da, i oni se ponašaju kao većina prijevoznika i šalju niske buseve.

netko

Danas je situacija malo bolja. Prometovao je #184.
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

hochdecker


sniff

Citat: netko  u Kolovoz 30, 2016, 22:10:45
Danas je situacija malo bolja. Prometovao je #184.

Ne bi rekao

tramvajac 92

Taj 172 ide ko blesav i čak ima klimu koja hladi. Što je za te NF čudo.
Ima niske tapecirane plave sjedalice, standardni prigradski raspored i ZF mjenač.

jigsaw

172 izvana izgleda tako kako izgleda (dok se ne pofarba) ali je definitivno jedan od boljih NF-ova koji su dosli u Samoborcek...

sniff

#779
NF-ke su donijle i plus i minus samoborčeku. Minus zato što pinky 315 ULke koje su držale linije oko Zagreba su se prebacile do Šibenika čime je smanjen standard i kvaliteta vožnje putnicima...A zašto je ok-to je svima jasno!