Vozni red

Autor kastavac, Srpanj 07, 2008, 20:04:20

kastavac

pozdrav ljudi novi sam tu..mislim da postoji već ova tema al ju nisan našo...
ovako zanima me ako neko zna kad 29 vozi do triblja  tokom cijelog dana i kad vozi iz triblja
hvala unaprijed

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

kastavac


Shole

Obavjest na službenim stranicama Autotroleja:  Od ponedjeljka 8.2. polazak na liniji 29 u 16:20 ponovo vozi do Ožlaka, a ne samo do Oštra ko u proteklih mjesec dana.

ikar

Neznam je li itko primjetio na voznom redu linije 2 jednu nepraktičnost u voznom redu. Zadnje dve vožnje za Trsat navečer Radnim danom: 22.59 i zatim 23.30. Nije li se to moglo bolje razvuć, a ne da za Trsat nema autobusa pola sata.

MAKI

nešto novo na 2 ci sad je polazak u 12.10 sa Srdoča vidim nešto su brisali korektorom pa su dopisali 12.10
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

Od 15.03.
Na liniji 1a - 07.46 umjesto 07.50, 08.10 umjesto 08.16 sve s Marčeljeve

Na liniji 2 - izgleda da je ponovo 9 autobusa na relaciji Trsat-Srdoči tokom dana.

Na liniji 6 - 08.33 s Krnjeva umjesto u 08.38; 08.45 s Krnjeva umjesto u 08.47. Bolje je rješena korekcija zbog izbacivanja prekidne smjene. 12.30 s Krnjeva umjesto 12.32, također bolje rješena korekcija, iako je i sada velika (12.15-12.30).

NP-549

Fino koncipirani vozni redovi, nema šta.  3 busa za Kostrenu u isto vrijeme subotu navečer u 18:00.  Nije bilo 10 ljudi u sva 3 zajedno, a za nazad vjerovatno još manje.  Poslije ga nema sigurno sat, sat i pol.   Sjedi 1, za tehnologiju.


zvone16

e kad se vec komentira vozni red puno bolje bi bilo da se 26 u 14:10 za hreljin nekako zgura u 14:20 jer ima ih dosta pa cak i ja kada idem od novoga lista iz skole nestignem na taj u 14:10 nego moram cekat onaj u 15:20
ZvoneXp

mivano

#9
Nakon nešto razmišljanja došao sam do jedne ideje glede intervencije u raspored linije 11...
Problem: Kako sve relacije nisu jednake dužine te time treba i više vremena do udaljenijih odredišta (Garići, Vozišće, Saršoni), vožnje iz spomenutih mjesta u špici (14:00 - 16:00) dolaze po rasporedu na Lokvu 5 minuta prije polaska autobusa sa Lokve (14:00 - čak je isto vrijeme!, 14:55 - 15:00, 15:25 - 15:30, 15:55 - 16:00) što nema nikakvog smisla jer praktički 2 autobusa voze gotovo u isto vrijeme poluprazni

Rješenje:  Produljenje voznog vremena za Gariće, Saršone i Vozišće, a skraćenje voznog vremena za Lokvu (nema se šta ić više od pola sata)

- Prijedlog za novi raspored:
POVRATAK

Lokva  13:40 (V)   13:50 (L)   14:00 (V)   14:15 (L)   14:30 (G)  14:45 (L)  15:00 (V)  15:15 (L)  15:30 (G)  15:45 (L)  16:00(V)

legenda: V - vrijeme dolaska iz Viškova na Lokvu
              G - vrijeme dolaska iz Garića na Lokvu
              L  - odlazak autobusa prema gradu koji okreće na Lokvi

Shole

Problem ovih dužih je ako su kružne, onda nemožeš vršit korekciju više od 5 minuta jer ti ljudi sjede u autobusu. Ili oni koji su se ranije ukrcali za u grad, ili oni koji još nisu došli do svog odredišta.  Al da bi se dalo posložit bolje to sigurno

MAKI

Genijalna solucija  jer ovako kako je sad ovi (u tom periodu) sa Lokve voze prazni eventualno s 1 ili 2 putnika a ponekad nema ni toga jer ovi s Viškova Garića i Saršona sve pokupe
Nigdje nema lijepšega grada
Do Rijeke naše
Zapjevajmo pjesmu svome gradu
i dignimo čaše
Riječani smo grada nad Kvarnerom
Neka svako zna
Tu su Molo Longo Trsat i Kantrida
Rijeko mila grade Svetog Vida
Volimo Rijeku jer Riječani smo mi
Ljepšega grada na cijelom svijetu ni

ikar

Nije da je genijalna jer su to osnove pisanja voznog reda... Ali nema ni neke prevelike potrebe za time kada su u tom razdoblju važne vožnje iz grada.

kico101

Ovo bi se moglo riješiti ukidanjem polazaka za Lokve i izradom potpuno novog vr sa svim polascima za Saršone ( u vršnim satima slijed 30, a izvan 45 do 60 min ), a minibusom kružna linija Saršoni-Garići-Marčelji-Viškovo-Mladenići-Saršoni ( naravno s vezom na bus iz Ri u Saršonima ).
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Citat: kico101  u Siječanj 06, 2011, 19:44:27
Ovo bi se moglo riješiti ukidanjem polazaka za Lokve i izradom potpuno novog vr sa svim polascima za Saršone ( u vršnim satima slijed 30, a izvan 45 do 60 min ), a minibusom kružna linija Saršoni-Garići-Marčelji-Viškovo-Mladenići-Saršoni ( naravno s vezom na bus iz Ri u Saršonima ).

Ili metodom jedan bus starom trasom 11, a drugi kružno Ri-Viškovo-Saršoni-Garići-Marčelji-Rijeka  ;)