Hendić Tours, Dubrovnik [DU]

Autor Srđan, Ožujak 25, 2008, 13:59:22

Srđan

Hendić Tours d.o.o.
Dubrovnik, Marka Marulića 5
tel. 020/452-189




Zasad posjeduje Renaulta mastera i Citroena jumpera.
Uskoro u planu i autobus.








miky

Ovaj komby on koristi, ali vlasnik je Stjepko Merčep.

shef

E ovo se zove dizanje teme iz mrtvih...nakon 6 godina  8-8

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

actros


shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

damir fido


pkasa

PREDRAG KASUMOVIĆ
E. KUMIČIĆA 27
DUBROVNIK
ŽIRO RACUN:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA d.d.
IBAN:5224840083113002856                                                                                                                                                                                     
mob.0996902177                                                                                                                   
                                                                                                                     


Poštovani,došao bi do vas ali ne mogu radi skalina,jer sam invalid
volio bi da me podržite na bilo koji način vinu,slikama,kipićima ,...........'
               Prije nekoliko mjeseci pokrenuo sam humanitarnu akciju i uz pomoć dobrih ljudi prikupio sam novac za kupnju potrebne opreme za  Fizikalni odjel naše bolnice.  U prvoj fazi akcije predao sam odjelu balasne daske, utege jos neku opremu i hidraulicni masažni stol( sve je bilo oko 12000 kuna) koji  puno olakšava invalidima i slabo pokretnim osobama.   U drugoj fazi akcije pomogao mi je  don Robert koji je organizirao koncert klapa u crkvi   Sv.  Mihajla  te od prikupljenih donacija kupio aparat za razgibavanje ruku i nogu(42 000 kuna).   Kako sam uvidio da je Fizikalnom odjelu potrebno jos puno opreme želim nastaviti akciju . Nadam se da ćete me podržati u ovoj nakani, pa Vas molim da prilikom uplate na gore naveden žiro račun stavite u napomeni             ZA FIZIKALNU.
Nadalje,u planu mi je i humanitarna vecera s glazbenim ugođajem na kojoj ce biti organizirana lutrija.Za detalje ove humanitarne vecere biti ćete na vrijeme obaviješteni putem lokalnih medija.
Htio bi nabaviti švedske ljestve koje su oko 7000 kuna,bobart stol za invalide koji je oko 28000 kuna,ili Re walk robot pomoću kojeg mogu invalidi hodat on je oko 600 000 kuna
svaka kuna je važna
Sa zahvalnošću
Predrag Pređo Kasumović

mate


mate


MAN SU220


mate


mate


gorgoroth