Potresna priča iz Crne Gore!

Autor nidi, Ožujak 23, 2011, 00:06:49

nidi

Samo bih još dodao budući da sam danas čuo jednu priču od jednog "kolege" koji je rekao da ne treba ovako javno prozivati gazdu jer mnogi nemaju 5000 eura. Slažem se s tim ali ja ga ne prozivam zbog toga nego zbog neljudskog odnosa, svakom se dogodi da nema novce ali da se to mom vozaču dogodilo ja bi ih "izmislio" ali ne bih dopusto da doživi ovakvo iskustvo, u krajnjem slučaju kad su kolege htjele pomoć onda ih nije trebao sprječavati i govoriti da on "ima" novce i da ih nosi. Da je došao i rekao ljudi žao mi je u krizi sam i da je dao pišljivih 10€ i pomogao kolegama i familiji bar mrvicu, ispao bi čovjek i cijenio bi ga. Ali po njemu ja bih trunuo doli do završetka postupka (1 mj.), glavno da je on bus preveo odma preko granice da može ujutro raditi. >hammer< Na sreću meni je od suda došlo nakon 25 dana da sam oslobođen od svega (to je bilo jasno od početka jer su mi to odmah na sudu rekli) i da je unesrećena hvala Bogu dobro, da je potvrdila moj iskaz i da samo dođem uzeti novce, tj. moj otac koji ih je položio!
*****  V     O      L       V       O   *****

jesrib

pa kakav je to gazda koji nema 5000 eura???!!! nek odma zatvori firmu!!! takvi samo remete cijene drugim prevoznicima i plate vozačima.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

fakincic

Citat: Tomek  u Ožujak 29, 2011, 18:13:14
... ako čitaš vidio bi da većinom su objavljeni inicijali neke osobe kao i kad policija daje izvješća o neki kriminalcima ili sličnim osuđenicima. Sve to ima svog razloga...

Policija u svojim izvještajima nikad ne daje ni imena, niti inicijale. Kad govori o osobama, policija kaže "46-godišnji hrvatski državljanin" i sl. Novinari do inicijala i imena dolaze neslužbenim putem iz različitih izvora.

4.decembar

Kolega Nidi, ja sam prevoznik iz Crne Gore, iz Niksica neki me ovdje znaju a neki bas i ne. Vlasnik sam firme 4.Decembar Niksic. Zao mi je zbog svega sto ti se desilo u mojoj drzavi i zelim ti se izviniti u ime svih onih koji su ti napravili neku neprijatnost. Odnos gazde firme prema tebi me nije nimalo zacudio, znajuci da vecina tih skorojevica jure samo za profitom ne vodeci racuna o svom ugledu i ljudskosti. Imao sam i ja gorko iskustvo dok sam vozio za druge. Mozda i gore nego ti, ali ne bih o tome pisao javno. Znam samo da nikada necu dozvoliti da se tako nesto dogodi mom vozacu i da bih se sto ti kazes prije ubio nego da ucinim tako nesto. 

Pozdrav od Mica

nidi

Kolega ako tako smijem reći  ;) , isprike nisu potrebne jer stvarno imam stvarno samo riječi hvale što se tiče policije, suda i kolega u Crnoj Gori! Još jednom se zahvaljujem svim kolegama ( u koliko prate forum) kako u Hrvatskoj tako i u Crnoj Gori, koji su bili uz mene kada mi je to naj više trebalo! I želim im još puno sretnih kilometara sa  bus123! 8)
*****  V     O      L       V       O   *****

miky

Počela je sezona, znali se kako je vrli prijevoznik Mabić???? Jeli mu opao posao? Jali još spušta cijene?

COVIK

Predlažem modelatorima foruma da u znak solidarnosti kolege koji je proživija sve ove strahote u svezi dotičnog "gazde"koji je sve samo ne čovik obriše temu o njemu i njegovoj firmi.Mislim da nije dostojan da bude prestavljen tu na forumu.
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

miky

VRLO ZANIMLJIVO!!! GDJE SI TI DOSAD BIO???? ŠTO OVO NISI ODMAH PREDLOŽIO???? KAD TE VIDIM VEČERA...

jesrib

#38
djelomilčno se slažem sa kolegama ali nema smisla da ikoga brišemo (mada je to zaslužijo) jer tu sakupljamo i evidentiramo razne prevoznike i njihov vozni parka.
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

dado1979

Svi smo se uvjerili da je ovo forum samo za pohvale za sve zaštičene dok se samo malobrojni smiju kritizirati,neznam možda sam u krivu al bi trebalo promijeniti ime ovog "FORUMA"

conecto

Ovaj forum ne služi ničijoj promociji niti kažnjavanju, bilo da se radi o prijevoznicima ili članovima foruma. Za one koji to još nisu shvatili, ovaj je forum zamišljen kao okupljalište ljubitelja autobusa i ostale tematike vezane uz njih. Uz višegodišnji rad članova ovdje su okupljeni praktično svi prijevoznici i njihovi autobusi (slike i podaci) prije svega iz Hrvatske i BiH, ali i mnogi iz drugih država regije.
Istina, jedan je prijevoznik izbrisan s foruma iz razloga što je vlasnik te tvrtke stvarao ozbiljne privatne probleme nekima iz osoblja foruma iako nisu oni sami izazvali konflikt već također neki od članova. Zato bi bilo lijepo i uljudno da malo razmislite prije nego počnete pisati o "zaštićenima" ovdje jer u pravilu nitko od onih koji to špišu nisu imali ozbiljnih problema koji su prešli sferu interneta.
Priča je objavljena uz odgovornost autora i ne znam što se još očekuje od ovog foruma. Svi se slažemo da je potresna i da je gazda ružno postupio, ali isto tako je žalosna istina da bi u sličnoj situaciji na sličan način postupilo i mnogo drugih gazda čije su firme na ovom forumu, samo se nisu našli u takvoj situaciji. Nažalost, to je naša realnost i po tom bi ključu nakon sličnih situacija za koju godinu mogli obrisati pola firmi ili ih staviti na "crnu listu" (iako ne znam tko smo mi da formiramo tako nešto i sudimo).
Tko god ima registrirani autobus ili više njih i bavi se tom djelatnošću i dalje će biti na ovom forumu jer prave ljubitelje autobusa takvi podatci zanimaju. A kome je to "forum" (pod navodnicima) nitko ga ne prisiljava da bude ovdje, ali ovaj forum kao i većina drugih na internetu ima svoja pravila koja su sasvim dovoljno liberalna.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

COVIK

Citat: miky  u Travanj 16, 2011, 23:48:42
VRLO ZANIMLJIVO!!! GDJE SI TI DOSAD BIO???? ŠTO OVO NISI ODMAH PREDLOŽIO???? KAD TE VIDIM VEČERA...

Ovo ljeto sigurno navratim do Du,pa ako ponuda do tad vrijedi nek nam bude uslast 8-8
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

tamlover

Citat: dado1979  u Travanj 17, 2011, 12:38:54
Svi smo se uvjerili da je ovo forum samo za pohvale za sve zaštičene dok se samo malobrojni smiju kritizirati,neznam možda sam u krivu al bi trebalo promijeniti ime ovog "FORUMA"

Ajde lijepo kreni po temama i napravi popis zaštićenih ili još bolje kreni zapisivat prijevoznike koje se na forumu kritiziralo. Nakupit ćeš ih i više nego dovoljno da se lagano ugrizeš za jezik jer pričaš/pišeš gluposti.

Svi bi se na forumu kod pisanja trebali ponašati odgovorno. Nažalost hrpa informacija je neprovjerljiva i jedino od čega smo željeli ograditi odgovornost osoblja (koje preuzima i rizik odgovornosti za neodgovorne koji pišu svašta, i ovo je rijetka odgovrnost na koju ljudi pristanu badava!) je iznošenje imena i prezimena pod krinkom sigurnih nickova. Ja se nadam da pametni korisnici foruma ovo bez problema mogu shvatiti i vjerujem da većina shvaća. Za ostale mogu zapaliti svijeću na Kamenitim vratima (al jednu za sve, recesija je).

Zato i prijedlog da se obriše topic od firme nije dobar, jer još uvijek bilo tko od vas može odgovorno ili neodgovorno, ali najvažnije - bez posljedica,  u topicu prijevoznika napisati da je najgori na svijetu. Za dotičnog o kojem se ovdje piše više ne treba argumentacija, a za sve ostale topice na forumu uz tu kritiku napišite i zašto to mislite i ne vjerujem da će itko u osoblju imati nešto protiv toga.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

conecto

Citat: tamlover  u Travanj 17, 2011, 22:30:48
Svi bi se na forumu kod pisanja trebali ponašati odgovorno.

I za takve nikakva pravila nisu ni potrebna, takvi ih ne trebaju ni čitati.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...