Autotrans – novosti

Autor autobusi.org, Studeni 24, 2007, 10:53:27

5AR

Dobio sam nekidan informaciju da je jedna nova dodijeljena u PJ Novi V. ali ne znam koji g.br.

Tomek

Danas brzu liniju Zagreb-Rijeka vozila potpuno nova Setra gb1300. Krivo smo vidjeli, to je Setra S417GT-HD (imam i sliku, ali to sutra)

miky

Sinoć u 20.00h iz Korčule za Zagreb GB 1275 DU180-CB Neoplan, bivši Korčula Bus.

man750

setra s315GT-hd g.br.1048 videna u @ dizajnu.Vozi linije sa Korcule.
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

miky

Meni je drago da se vratio MAN 750, dugo ga nije bilo, toliko dugo da sam taman htio pitati za njega. To je ipak lik koji sve zna. Mislim sve, nitko iz Rijeke ne zna što se dogadja u Dubrovniku, a on zna i za Zagreb, Rijeku, Split.... te naravno Dubrovnik i to u svim segmentima, turizam i linije (gradske, prigradske)....

titan

03.01.2008. gar. br 1264 prešao iz p.j. Rijeka u p.j. Cres, a 07.12.2007. gar. br. 1285 iz p.j. Cres poslan u Labin

Tomek

Sada kad nema 1285 više na Cresu, šta vozi po Malom Lošinju? Zar je gb1100 još tamo?

titan

trenutno se ne vozi hotelski prijevoz tako da lokal između Velog i Malog Lošinja vozi i 1100 i 1221 i kombi 1116, po potrebi

kriticar

#23
setra s315GT-hd gbr.1289 videna u @ dizajnu. Nema ni jedan gbr. naljepljen
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

NP-549

To je i bilo za očekivat.   Ali zato imamo odlične slike kad je došla u "NENOT" designu.

shef

Vidio ju i ja danas, još uvijek ništa od g.br. Vozi Rijeka-Ogulin, valjda je uskočila na mjesto legendarnog Jetlinera.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

1274 prešao u PJ Krk i ima nove tablice RI-941-PB

man750

danas na liniji Vela Luka - Dubrovnik viđen ISUZU g.br 1266 sa novom RI reg uspio sam zapamtiti RI563Px.pošto smo se mimoilazili
133 u ZAGREBU
22 u DUBROVNIKU
Jedan u MakarskojMAN750 Autobus ispred svog vremena
- S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N -

NP-549

Bivši SHEF-ov avatar 1098 preselio u Požegu.  Trenutno ga mijenja neki obični, a uskoro bi trebala doć još jedna 319-ica.  A ko zna možda nas izneneade sa 419UL.

Već spomenuti SHEF je to napisao u temi "Autoprijevoz Otočac",  Scania u bojama Elite-Travel je GS-390-BF i ispod vozača piše "Branimir Prijevoz", al mislim da vozi na nekoj liniji od ATR grupe.

shef

Vidiš na njih sam zaboravio. Doduše pretpostavljao sam da je Century ostao negdje u grupaciji ATR. Taj Branimir Promet je iz Senja i jedino njihovo vozilo za koje znam je bijele EA Teamstar još uvijek u bojama Kvarner Expressa.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic