Autotrans – novosti

Autor autobusi.org, Studeni 24, 2007, 10:53:27

5AR


5AR

Nije baš po redu ali ipak su prve slike, hvala kolegi na terenu

1533




shef

Novost sama po sebi nije, ali je prinova u voznom parku. Sad kako će ga službeno voditi to još ne znam, ali Setra usprkos APP gb ima naljepnicu Autotransa.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

pero-zg

Postovanje. Zelja mi je da prodem u autotrans radit. Sad radim jednog privatnika..a place i kasne imale su strasno.. kakvi su uvjeti u autotransu? Kako se krecu place i radno vrijeme? Od srca vam hvala

Shole

#769
Ako ti ime opravdava mjesto stanovanja onda nećeš imat problema. Autotrans ima jaku poslovnu jedinicu u Zagrebu sa dobrim linijama. Nema školskog prijevoza i nema lokala.  Mjesečna primanja 7000-9000 kuna

pero-zg

Da u zagrebu stanujem. danas pisem molbu i sutra je nosim.. hvala

pero-zg

Jel mozda samo znas kakvo je radno vrijeme koliko dana se radi

Shole

Stroga regula. Nemoj me sad hvatat na detalje, al mislim da se radi 5+2 i 6+2. I vozni park je uglavnom OK. Najgori bus je Setra 415

Konj

 ??? ??? Najgori bus Setra 415???   nnee Jaka pj? Po čemu???

Shole

Znaš li neki gori Autotransov autobus u PJ Zagreb ?   Jaka u smislu dobrih linija.  Nema školskog prijevoza i lokalnih linija sa plaćom od 4 ili 5 tisuća kuna

ikar

#775
Koliko mi je poznato u ZG je stroga regula i radi se uglavnom 4-2 ili 5-2.

Od linija kako Shole kaže uglavnom su dobre:
*05:10 Zagreb-Trst (povratak 16:10)
*07:45 Zagreb-Rovinj (pov. 19:35)
*08:00 Zagreb-Zadar (pov. 17:30)
*09:00 Zagreb-Veli Lošinj (pov. 23:20)
*09:15 Zagreb-Poreč (pov. 21:40)
*22:45 Zagreb-Stuttgart (spavanje u D i povratak drugu večer)

Petkom i nedjeljom voze 1 do 2 BIS-a na relaciji Zagreb-Rijeka-Zagreb, a subotom mislim da voze jednu liniju za Rijeku.


Od vozila u PJ je najlošija Setra S415GT-HD gbr 1323 iz 2007. godište. Ostalo je sve novije i u boljem stanju. A što se tiče komentara u vezi "dobrih linija i autobusa" ako ovo to nisu onda neznam šta su?

U tijeku je spajanje sa Panturistovom PJ Zagreb tako da bi se trebala priključiti još 4 Lion's Coacha iz 2016. i 1 Lion's Coach iz 2009, plus 3 linije za Minhen, jedna za Osijek i jedan polazak tjedno za Pariz.

Konj

Ludnica!!! perfeto Samo nije sve tako kako se čini.  byeg

Shole

Bože moj,  ako znaš nešto više prosvjetli nas

gorgoroth


Bari

Bilo ih je još nekoliko u garaži na Škurinjama prije par dana.
KREPAT MA NE MOLAT !