Elle Travel, Tuzla

Autor Neo, Studeni 24, 2007, 15:15:43

Neo

D.O.O Elle Travel Agencija Tuzla
Turalibegova 22, Tuzla
tel: +387-35-258-098
www.elletravel.ba


Trenutno posjedujemo dva busa marke Neoplan,

Prvi bus je Neoplan N116 Cityliner,
Nesto malo o tom busu, proizveden je 1995 godine, ima 46+1+2 sjedista, posjeduje svu onu opremu za putnike kao (DVD, WC, A/C, Kaffe Aparat, MP3 Player, itd) opremljen je motorom 381KS Mercedes naravno i retarderom, mjenjac mu je ZF AVS osmobrzinski,





Drugi bus je Neoplan N117 Spaceliner, proizveden je 1994 godine, ima 55+1+1 sjedista, ima istu opremu kao i N116, opremljen je motorom 381KS Mercedes posjeduje telmu, manuelni 4+4 mjenjac marke ZF, posjeduje 4 monitora za putnike i jedan za vozaca na koji vozac prati putnike i prilikom voznje u nazad. Nekoliko slika i od njega...







Toliko od mene na ovom novom sajtu... ;D ;D


je zakon

sasa-74


Neo

#2
Evo jos malo slikica svjezih od jucer, znam fale mi maglenke ali bice i to nije bilo na stock-u u Austriji trebalo bi iduce sedmice... ;) ;)






Toliko za sada...nastavak kad budemo farbali N116... :D :D
je zakon

erobuss

Definitivno taj gospodin iz Jelaha zna posao. Bus je ispao za 10!  8)

Neo

Dobar je Ero covjek je regularan sad mu dolaze neki busevi iz Hrvatske i Srbije na remont pa bi trebao moj opet u proljece ovaj drugi. Jos ja nisam bio tamo da to malo kontrolisem. I danas sam dobio napokon i maglenke...
je zakon

lav

Neo planiraš li remontovati Neoplana Citylinera.Ovaj Spaceliner je odlično ispao.Svaka čast

Neo

Lav ako Bog da u proljece ide Cityliner na remont...
je zakon

Neo

Svejese slike od jucer slikan u Tuzli..



je zakon

transturist

Spaceliner viđen na ulazu u Sarajevo jučer oko 18:00 sati. Imao tablu za prevoz djece.
Nazalost, cini mi se da je neko razbio zadnju poziciju na njemu, djeluje mi kao namjerno jer nema ogrebotina na busu.  Posto Neo odlicno odrzava buseve ne sumnjam da ce to brzo biti popravljeno.

Neo

Nije bila razbijena nego je ispala sijalica iz lezista, nije dobro stavljena priliko farbanja busa. Pa je momak jucer u Sarajevu to zavrsio.. U svakom slucaju hvala a vec imam set u rezervi tih kompleta nazad.. ;)
je zakon

lav

Neo danas sam vidio tvoja 2 autobusa na parkingu Konzuma u Doboj Jugu

Neo

Citat: lav  u Travanj 24, 2008, 15:21:24
Neo danas sam vidio tvoja 2 autobusa na parkingu Konzuma u Doboj Jugu

Pa Lave gdje su slike, isli za Tesanj pa su sigurno malo svratili tu da se odmore...
je zakon

lav

Citat: Neo  u Travanj 24, 2008, 17:34:23
Citat: lav  u Travanj 24, 2008, 15:21:24
Neo danas sam vidio tvoja 2 autobusa na parkingu Konzuma u Doboj Jugu

Pa Lave gdje su slike, isli za Tesanj pa su sigurno malo svratili tu da se odmore...

Vjeruj mi da sam se iznenadio kada sam iza velike metalne ograde vidio dva Neoplana, a drugar brzo vozio pa nisam imao ni vremena da ih dobro vidim a kamo li slikam

bmax

city liner je jucer bio u Neumu,

Neo

Bio je i Spaceliner samo dva dana kasnije sa cityliner-orm, malo slika sa tog putovanja.

Pred polazak za Neum..


Na mostu Dr. Franje Tudjman dva dana kasnije...



Neko je isao iza mene sa Starliner-om snimljen u ogledalu..
je zakon