Jozo turist, Zagreb [ZG]

Autor autobusi.org, Svibanj 25, 2008, 02:13:40

autobusi.org

Jozo turist d.o.o.
Pičmanova 2, Zagreb
tel: 01-626-2822

Servis

#1
Ima Renault Iliadea kome kao da je Jakov radio dizajn. Još je tu i Setrina crta. :)

manoplan

Citat: prljavibluzer  u Svibanj 31, 2008, 14:07:39
Ovom Iliadeu kao da je Jakov radio dizajn. Još je tu i Setrina crta. :)

To sam i ja prvo pomislio kad sam ga vidio,a kasnije mi je potvrđeno da je to istina  :D

Ivan1983

A ovako je izgledao dok je bio kod Hercigonje na remontu:

Ivan1983

Cityliner danas bio u Baškoj na otoku Krku ;)

Tomek

Evo ovaj Cityliner koji kao James Bond ostavlja dimnu zavjesu iza sebe da zamete trag  ;D




Alex


mansg313

#7
S315HD

tomo

Jozo turist u Vinkovcima

Tomek

S315HD danas na slikana na AKZ-u


Tomek

Iz Zadra sam se vračao sa AP Likinim polaskom u 19.00 koji vozi Jozo turist.
Bus je Renault Iliade kojeg je ušminkao Jakov dok je bio kod njega.
Nisam se nikad vozio sa Iliadeom pa me jako zanimalo kako ide. Ugl. bus je udoban, jako brz(ostavili smo 10-ak autobusa iza nas na autoputu) i jedva malo raskliman, ali treba primjetiti da ima manje mjesta za noge od Eurobusa AV120, no ugodniju unutrašnjost.
Isto tako na ovom inače dobro održavanom je falilo par poklopaca za pretince iznad sjedala.

Iznenađujuče je ipak kako je bus brz i dobro ide, a čuo sam i da jako malo troše












neoplan fahrer

Kupili su novog Iveca, morate to poslikati, u firmi su ponosni ko da su kupili space shuttle.. ;D
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

Tomek

Nije to bilo kakav Iveco, nego prvi u Hrvatskoj, novi Irisbus Domino ;)

neoplan fahrer

I velis ti, valja to?
>>MI SMO VOZAČI SVUDA U SVIJETU GDJE GOD DOĐEMO - ONI SU ŠEFOVI SAMO U FIRMI<<

Tomek

Za mene je taj bus za sada nepoznanica, ali vidjet ćemo kakvim će se pokazati. Kao pojava je super, a očito su od svoja 3 busa S315HD, N116H i Iliadea bili najsretniji sa Iliadeom pa su krenuli u tom smjeru tj. k Irisbusu.